Wpis z mikrobloga

#allegro to RAK najpierw łącza automatycznie ponad 60 ofert z wygranych aukcji, a potem uniemożliwiają płatność ponieważ dwie oferty są starsze niż 30 dni, po złożeniu reklamacji każą mi się walić i proponują 20 tych swoich gónwo monet. Śmiech na sali, żeby support nie był w stanie rozłączyć ofert, tym bardziej że zostało to zrobione automatycznie a nie przeze mnie. Sprzedający z zagranicy i nie chce innej formy płatności. Przez @allegro_pl wyglądam jak jakiś scamer.
Ale mi ciśnienie podnieśli.
To jest serwis pokroju #elektroda

#allegro #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
@unxtres: w koszyku możesz mieć maksymalnie 50 różnych ofert od maksymalnie 35 różnych sprzedawców. Dodanie większej ilości różnych ofert będzie niemożliwe. Wówczas trzeba będzie zapłacić za wybrane przedmioty lub usunąć niechciane przedmioty, a wtedy zwolni się miejsce na kolejne oferty. Zgodnie z Regulaminem należy dokonać zapłaty za produkty w ciągu 7 dni w przypadku oferty z opcją Kup Teraz, w ciągu 14 dni w przypadku oferty z opcją Kup Teraz
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl co to za brednie nowe chodzi o koszyk tylko wygrane aukcje, przez cały miesiąc licytowałem u jednego sprzedawcy, ogólnie wygrane ponad 60 ofert z których allegro robi jedno zamowienie
  • Odpowiedz