Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś darmowego i prostego programu do nagrywania i podstawowej obróbki muzyki. Póki co używałem Audacity, ale jednak zbyt bardzo brakuje mi podziału osi czasu ze względu na tempo (Audacity pokazuje tylko czas) oraz łatwego przestawiania dźwięków (chodzi mi o przedstawienie dźwięku jako klocków, które można przenosić, które przyklejają się do siatki itp - nie mam pojęcia jaka jest tego fachowa nazwa). Interesują mnie przede wszyskim darmowe DAWy - dobrze też aby były proste w obsłudze (czyt. obejdę się bez rozbudowanych narzędzi - skoro do tej pory wystarczało mi Audacity...). Z góry dzięki. :)

#muzyka #tworzeniemuzyki #nagrywanie #homerecording #homestudio #daw
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koc_grzewczy: hmm, ale widzę, że Reaper jest płatny, a darmowa wersja to tylko 60 dni. :< Nie wiesz czasem czy np. w Audacity nie można włączyć podziału osi czasu i ścieżek zgodnie z tempem?
  • Odpowiedz
@rss: Jak DAW to tylko reaper. Nie jest płatny, po tych 60 dniach czekasz bodajże 10-15 sekund na zniknięcie okienka z przypomnieniem i używasz :P
  • Odpowiedz
@koc_grzewczy: właśnie z jednej trasy wróciłem, remixów i ballad mi nie życz (bo to nie moja broszka), a za resztę dziękuję - niech się spełnia. :D
  • Odpowiedz