Wpis z mikrobloga

  • 1
@AtriumCarceri: No ja już nie taki młody, bo 24 lata i głowa taka przybita, że chyba ciężko o szybką naukę, ale aplikowałem do ogłoszeń na takich grupkach, gdzie faktycznie potrzebowali kogoś z wyższym wykształceniem. Tylko nikt nie odpowiadał.
  • Odpowiedz
@Mirkwood: ale to sie wali w #!$%@? ci powiem z tym ze sie szybko uczysz. Ja nie chce rozbic za chlopka roztropka zn ajlepszymi radami, ale... piszesz ze nie masz doswiadczenia cos tam, to sa grupki typowo np #!$%@? Dolne - Praca czy cos, jak nie wybrzydzasz to cie wezma gdziekolwiek, pewnie sie odezwie ktos w komentarzu i potem na pw piszes do tej osoby.
Uwierz mi do jakiejs zabki, czy
  • Odpowiedz
  • 1
@AtriumCarceri: No ja nie mam problemu z tym, żeby faktycznie być najniższym robolem za najniższą, bo w końcu po długim bezrobociu bez jakiegoś dobrego doświadczenia, to tylko taka praca na start jest w ogóle.
  • Odpowiedz
@Mirkwood: nawet w takiej zabce czy w jakims dino na kasie, ja mialem w #!$%@? zryty beret przez fobie spoleczna latami, nie zadzwonisz, nie umowisz, nie pogadasz, omijasz ludzi na ulicy, mozna wymieniac. Nawet na gierce jak mi ktos cos napisal jakis random to sie stresowalem, ale do roboty jak sie udalo dostac, to sie przyzwyczailem do ludzi. nie bede pisal szczegolow o sobie na takiej stronce juz bo po co.
  • Odpowiedz