Wpis z mikrobloga

Ja wiedziałem, że siedzi tu sporo ukraińskich trolli, ale nie sądziłem, że jest ich tak dużo, żeby popierać i usprawiedliwiać terroryzm jaki prowadzi rząd kijowski urządzając sobie łapanki na ludzi którzy nie mieli pieniędzy, żeby się wykupić i nie chcą ginąć na wojnie. Dając przyzwolenie temu skazujemy się na taki sam los w razie w #pieklomezczyzn

#wojna #ukraina #rosja #obowiazkowecwiczeniawojskowe
ApoIIo - Ja wiedziałem, że siedzi tu sporo ukraińskich trolli, ale nie sądziłem, że j...

źródło: kamu_ - wykop.pl

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 18
Dając przyzwolenie temu skazujemy się na taki sam los w razie w #pieklomezczyzn


@ApoIIo: Plot twist: nie dając przyzwolenia i tak jesteś skazany na taki sam los, bo w razie mobilizacji w Polsce ustawa o obronie ojczyzny nie przewiduje wyjątków w zależności od plusowanych/minusowanych komentarzy na wypoku.
  • Odpowiedz
@ApoIIo:

Oni doskonale zdają sobie sprawę z oczywistej prawdy. Jeśli nie ma w narodzie woli jego obrony, to ten naród przepada, ginie.

Wartość człowieka na froncie, który został wcielony do wojska WBREW swojej woli, wbrew swoim poglądom, jest
  • Odpowiedz
  • 1
i tak jesteś skazany na taki sam los, bo w razie mobilizacji w Polsce ustawa o obronie ojczyzny nie przewiduje wyjątków


@JPRW: Jak nie ma społecznego sprzeciwu to mamy i takie ustawy. Przypomnisz kto głosował za tą ustawą?
  • Odpowiedz
@wiciuWw46_xD:

Naaaaaaaaaah, wcale nie...
Nawet jeśli Ukraina radziłaby sobie lepiej... DUŻO LEPIEJ, to Rosjanie dalej by walili w te miasta, dalej byłyby niszczone elektrownie i elektrociepłownie...

Przecież to nie są moje wymysły! 9 GW mocy ubyło.. WYPAROWAŁO z Ukrainy. Ile obywateli wyjechało po wojnie do Polski... na zachód, ale i do
  • Odpowiedz
@Yurakamisa bzdurą jest, co ten sashka napisał. Polacy mieli bronić się kilka tygodni aż nadejdzie Francja z odsieczą. Pomimo tego, że polskie jednostki straciły 50% stanu to wciąż mogły się bronić na linii Wisły.

Dopiero nóż wbity w plecy przez sovietów 17 września ostatecznie pogrzebał wszelką nadzieję.

Ten troll nie ma pojęcia o historii.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: Albo pomyśl sobie że scenariusz jest taki, że rosja nie idzie do przodu bo poprostu się okopała i bombarduje mięsne fale co zeleńsky ciągle wysyła.

Jak już wybiją wystarczająco ukraińskich mężczyzn to wtedy pójdą do przodu.

Dla mnie jest zabawne jak Rosja zrobi odwrót do łatwiejszych obronienia pozycji lub ufortyfikuje swoje pozycje bo się spodziewa mięsnych fal to nagle kazdy gada, że ukraina wygrywa a putin zaraz przegra.
  • Odpowiedz
@LegendarnyOdkurzacz A z jakiego powodu Ukraina miałaby wysyłać mięsne fale? To nie ma żadnego sensu dla kraju ani dla wojska. Nie po to szkolisz żołnierza, żeby go potem puścić sprintem przez pole na CKMy.

I mylisz kolego skalę tej wojny. Nie da się "wybić ukraińskich mężczyzn" jeśli od początku wojny (ponad 2 lata) zginęło ich może ponad 100k
  • Odpowiedz
@ApoIIo: 42 plusy dla łapanek mężczyzn i przymusowego wysyłania na śmieć albo kalectwo. Znaczy w tym przypadku są to minusy do wpisu XD
  • Odpowiedz