Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przegrywy nie chcą wziąć odpowiedzialności za swoje życie?
Nikt ci nie zabrania zmienić pracy, chodzić na siłownie, podróżować, czytać książek, rozwijać pasję, ćwiczyć gadkę. Nawet większość związków które znam to przypadkowi ludzie którzy poznali się na jakimś etapie interakcji szkolnej czy w pracy i jakoś nikt nie jest wybitnym mówcą, ani nie jest jakiś ładny. Wystarczy wyjść między ludzi, integrować się. Nie umiesz gadać to się naucz, rozwijaj umiejętności komunikacyjne, small talk. Zresztą nikt nie rodzi się dobry w takie rzeczy, każdyma problemy z wyrażaniem zdań, ma opory w mówieniu czy nie jest pewny siebie i jakoś ludzie się poznają.

#przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: "ej ej #przegryw mówicie że jesteście 3/10, macie 170cm wzrostu, macie autyzm, fobię społeczną, schizofrenię, osobowość unikającą, pochodzicie z patologii, wasze dzieciństwo było piekłem, znęcano się nad wami domu i w szkole?
Eeee, zacznijcie ćwiczyć gadkę i czytać książki (ʘʘ) (dumny z siebie (pora na CS-a))" xdd
  • Odpowiedz
@power-weak naprawdę, jak narzekam na coś albo chwalę na tagu, to tyle dobrego, że chociaż tu siedzę, a nie wchrzaniam się z anonima żeby jakieś mądrości z dupy prawić:)
  • Odpowiedz
  • 3
@mirko_anonim aż z nudów odpowiem,
Mam dwa etaty, zapisałem się na kurs jaki chciałem sobie zrobić bo od dawna mi się marzyl, gadam z topką ludzi w Polsce jeśli chodzi o inteligencję i wykształcenie i co ? Jak się pochodzi z toksycznego domu i środowiska to trzeba ogromu pracy żeby z tego wyjść, a julce i tak twoja twarz, praca czy wzrost się nie spodoba to co masz zrobić? Jak przez
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ooo akurat miałem pisać dzisiaj wpis na tagu #przegryw pytający się czy zauważyli, że już bardzo dawno nie było takiego #!$%@?, ale widzę, że jednak czasem się pojawia i wciąż ktoś pielęgnuje tradycję trollowania takimi komunałami
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo są zbyt leniwi i poddają się po pierwszej nieudanej próbie, dziękuję i pozdrawiam!

Ja jak miałem problem to pisałem miliony wiadomości na czateriach i portalach randkowych, aż zaczęło się udawać nawiązywanie jakichś internetowych znajomości, które potem, bez powodzenia przenosiłem do spotkań w prawdziwości, aż w końcu człowiek nauczył się rozmawiać z ludźmi. Dołączyłem też do kilku lokalnych organizacji dla młodych ludzi, żeby właśnie "wyjść do ludzi" - w
  • Odpowiedz
"ej ej #przegryw mówicie że jesteście 3/10, macie 170cm wzrostu, macie autyzm, fobię społeczną, schizofrenię, osobowość unikającą, pochodzicie z patologii, wasze dzieciństwo było piekłem, znęcano się nad wami domu i w szkole?

Eeee, zacznijcie ćwiczyć gadkę i czytać książki (ʘʘ) (dumny z siebie (pora na CS-a))" xdd


@rekkin: tak, tak, bo większość ziomków pod #przegryw jest inwalidami xD

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @frytaa: no i gdzie masz problem typie? zachowujesz się jak płatek śniegu bo ty jedyny na całym świecie miałeś toksyczny dom. Większość osób miała takie sobie dzieciństwo i nieciekawą przeszłość a jakoś idzie do przodu. Poza tym jak masz jakieś nieprzepracowane rzeczy z przeszłości to idź na terapie a nie mianuj się przegrywem bo nic z tym nie robisz. Cała twoja wypowiedź i tak sprowadza się
  • Odpowiedz
Nie żeby coś ale dlaczego prawie zawsze takie wpisy są pisane z anonimiego? Xd czujecie wstyd że dajecie takie rady że nie chcecie pisać tego z głównego konta waszego czy co? XD


@power-weak: Ja bym się pod tym podpisał, chociaż tego nie napisałem. Większość przegrywów trwa w tym, bo im po prostu tak wygodnie.
  • Odpowiedz
Przynajmniej nie piszesz tego komentarz używając Animinego szanuje


@power-weak: A dlaczego miałbym to robić, nie wstydzę się swoich poglądów. Mam takiego przegrywa w rodzinie, dokładnie młodszego brata. Za każdym razem jak jesteśmy na jakimś spędzie rodzinnym to się strasznie żali, że jeszcze nie znalazł kobity ale jak go spytasz dlaczego się nie ogoli, nie kupi porządnych ciuchów i nie wyjdzie do ludzi, to twierdzi że szkoda mu na to kasy
  • Odpowiedz