Wpis z mikrobloga

Niepojęte jakie wyniki kręci Cristiano. Porównując go do Suareza czy Ibra, którzy też nie byli oszczędni w bramkach wygląda śmiesznie.

Robercik ma 36 lat. 7 miejsce ogarnie na luzie. TOP 5 możliwe przy grze do 40, ale ciężko będzie.

Swoją drogą nie ma co gadać, nie doceniamy często Lewego.

#mecz #pilkanozna
tojapaweu - Niepojęte jakie wyniki kręci Cristiano. Porównując go do Suareza czy Ibra...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@tojapaweu: nie zebym się czepiał ale ronaldo od jakiegoś czasu gra w ogórkowej lidze gdzie robi co chce tymczasem inni napastnicy z tej listy graja dla porządnych klubów gdzie ciężej o strzelanie dużej ilości bramek ale co ja tam wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nie zebym się czepiał ale ronaldo od jakiegoś czasu gra w ogórkowej lidze gdzie robi co chce tymczasem inni napastnicy z tej listy graja dla porządnych klubów gdzie ciężej o strzelanie dużej ilości bramek ale co ja tam wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Buczero: Od jakiego konkretnie czasu i ile tych goli dorzucił w tym czasie? Ile goli miał przed tym czasem w Arabii Saudyjskiej?
  • Odpowiedz
@Fcbarcelonatylkoona: z tej całej 10 to chyba tylko Euzebio tam 400 bramek nie strzelił w 3 lidze serezjańskiej dlatego też taki ranking gdzie jest bican który gral praktycznie tylko w Czechosłowacji czy uj wie gdzie i #!$%@? nastrzelal po 400 bramek to smiech na sali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz