Wpis z mikrobloga

Na wykopie leci przekaz, że muzułmanie w #niemcy się zjednoczą, przejmą władze i #!$%@? wie co tam jeszcze, a ja tam od dawna powtarzam, że to najbardziej skłócona wewnętrznie grupa jaka istnieje, może zaraz za Jugolami

Dzisiaj dyskutowałem w pracy z ziomkiem-turkiem bo akurat szuka miejsca na urlopik z rodziną i chciałby coś innego niż Turcja. Hiszpania mówi, że zbyt droga.
To mówię, że jeśli chcesz tanio to chyba Egipt ci zostaje (xD) Typ tak na mnie patrzy, unosi brwi i "Egipt? Oszalałeś? Nie po to jadę na urlop, żeby oglądać arabów. Obrzydliwe brudasy"

No wykopki z głównej by były z niego dumne xD

#polityka #4konserwy #neuropa
  • 13
  • Odpowiedz
@erni13: ale o czym w sumie jest twoj post? Turcy w Niemczech zalozyli już swoja partie to raz, a dwa wg oficjalnych danych 20% osób przebywających na terenie Niemiec to obcokrajowcy, a jak się doliczy juz urodzonych w Niemczech turkow to bedzie ze 40%. Jeszcze jedno pokolenie i niemcy czeka konwersja na panstwo teokratyczne
  • Odpowiedz
  • 13
@blessed_by_swiezonka: O tym, że macie jakieś założenia (całkowicie z dupy), że muzułmanie to hermetyczna grupa która ma wspólny cel i skoro Turków jest w Niemczech 2mln, arabów 1mln to mamy 3 miliony osób które myślą w podobny sposób xD

Jeszcze jakies #!$%@? o państwie teokratycznym to w ogóle konkretna odklejka xD
  • Odpowiedz
@erni13:

Turcy to zupełnie inny krąg kulturowy od reszty Bliskiego Wschodu. Mam mnóstwo znajomych, moje córki również. Mega dobrze mi się z nimi pracuje i dogaduje. Jakiekolwiek ładowanie w to Islamu i jakichkolwiek relacji z odpałami to niezły fikoł
  • Odpowiedz
  • 8
@kurczakos1: Jezu tak, próbuje to od jakiegoś czasu tutaj wytłumaczyć ale kurde nie ma szans przez klapki na oczach.

Pamiętam moje początki w niemieckiej szkole, gdy właśnie Turcy z klasy mnie wzięli pod skrzydła mimo, że nie umiałem niemieckiego. Zabrali mnie na piłkę, zapraszali na obiady z ich rodziną albo tą ich gównianą wódkę z wodą xD

Zresztą wystarczy popatrzeć jak wysoko ci Turcy z trzeciego pokolenia potrafią zajść, zajmują
  • Odpowiedz
@erni13: Jeden ciapaty drugiemu nierówny. We Francji też masz pełno śniadych, którzy się świetnie asymilują. Tylko oni akurat z tych ludów berberyjskich z północnej Afryki. Wychowani w nienawiści do Arabów, bo ci ich przez tysiąclecia przeganiali po pustyni i na siłę islamizowali.
  • Odpowiedz
@erni13: w 2010 roku we Francji miałem styczność z Turkami, nawet spoko kolesie. Zajebistą herbatę robili ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i odziwo Polaków lubili.
  • Odpowiedz
  • 0
@blessed_by_swiezonka: Kończąc z 0.4% głosów przy czym większość z jednego miasta. Zjednoczeni po #!$%@? patrząc na to, że jest ich tam 40%, jak sam wspomniałeś XD

Chyba tylko rodziny członków głosowały na to gówno. Skoro to fanboye Erdogana, to pewnie jakieś wsiury z wiosek w okolicach Trabzonu czy innego Sivas więc kobiety tam nadal są inkubatorami czyli pewnie mają średnio piątkę dzieci
  • Odpowiedz