Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: Przecież Wy k0nfiarze sami twierdzicie że obywatelstwo polskie nie czyni nikogo Polakiem, np. murzyni nie mogą być Polakami nawet jeśli mają obywatelstwo więc zgodnie z Waszą logiką Kohut niczego niepoprawnego tutaj nie napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A w necie hurr-durr olaboga, koniec świata Braun się dostał.


@Polejmnie: nie wiem kto jest wiekszym debilem...
Ludzie glosujacy na tego z grafiki czy ludzie glosujacy na antyunijna partie w obliczu agresji rosji na ukraine... Wydaje mi sie ze jednak ci drudzy bo scr wyrwany z kontekstu, wiec troche manipulacja. A konfa nadal opowiada sie za wyjsciem z unii... Widocznie marzy wam sie wojenka i sranie w kiblu z desek
  • Odpowiedz
To jest absolutnie niepojęte, że znalazło się 107k obywateli Polski, którzy głosowali na typa, który na każdym kroku pluł na ich ojczyznę. I oficjalnie przyznaje się do tego, że nie jest Polakiem.


@Polejmnie: ciesze się że mogłem pomóc, jak widać głos nie poszedł na marne :)
  • Odpowiedz
nie wiem kto jest wiekszym debilem...

Ludzie glosujacy na tego z grafiki czy ludzie glosujacy na antyunijna partie w obliczu agresji rosji na ukraine...


@BoskiPrototyp: Konfa nie chce wyjścia z Unii Europejskiej tylko ją zreformować i wrócić do jej Europejskich korzeni.
  • Odpowiedz
Konfa nie chce wyjścia z Unii Europejskiej tylko ją zreformować i wrócić do jej Europejskich korzeni.


@k0czkodan: a jakie reformy zaproponowali w ciagu 6 miesiecy nowej kadencji?? Dasz przyklad. Ale konkretnych ustaw ktore złożyli w sejmie. Bo ja wiem o jednej i to tak miernej ze nie doszlo do jej zgloszenia bo tyle bubli bylo. Merytorycznie to oni potrafia krytykowa. Nic wiecej.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Plujecie na Ślązaków tym swoim nacjonalistycznym #!$%@? a potem płaczecie, że ci się odgradzają. Gdyby to był mój region to też bym na niego zagłosował. Nie wiem czemu mam czuć lojalność do kraju, który traktuje Ślązaków jak popychadła.
  • Odpowiedz