Wpis z mikrobloga

@raul7788: @smialson ja byłem zwolennikiem jego transferu gdy był do wyjęcia z River Plate za 20mln. Poza tym chyba nie widzę go w obecnym Realu, oprócz tego nie jest raczej na takim poziomie, żeby grać z miejsca w pierwszym składzie. Jeśli szukać teraz napastnika, to kogoś kto umie grać tyłem do bramki, choć tę rolę w tym sezonie wzorowo pełnił Jude.
  • Odpowiedz
Przy Brahimie też marudziłes xD


@raul7788: Brahim był wypożyczony, Alvarez będzie kosztował powyżej 100mln. Real nie wyda tyle pieniędzy na rezerwowego. Jedyna opcja jak dla mnie, to wymiana Rodrygo za Alvareza i ewentualnie drobna dopłata z którejś ze stron. W tym okienku niemożliwe, bo Rodry chce ponoć walczyć o miejsce w składzie, a rok w piłce nożnej to bardzo dużo czasu i może się okazać że Endrick będzie lekarstwem na wszystkie
  • Odpowiedz
@raul7788: a ile? Gość na Transfermarkt jest wyceniany na 90mln, stosunkowo młody, ma kontrakt aż do 2028 roku i na dodatek gra w klubie, który nie musi sprzedawać kogokolwiek, szczególnie nie po to by wzmacniać największego europejskiego rywala. Jedyna opcja to że City chciałoby u siebie widzieć Rodrygo (no i oczywiście taką wymianą byliby zainteresowani sami piłkarze).
  • Odpowiedz