Wpis z mikrobloga

@Dueil_angoisseus: Ja dostałem bana i to z całego reddita, za nie robienie niczego, poza tym że w kulturalny sposób krytykowałem Lewicę i miałem w sumie ciągnący się już od lat spór polityczny z najbardziej aktywnym moderatorem tego suba (taki na literkę W, słynny z regularnych power tripów).
W końcu spreparował dowód przeciwko mnie i to wykorzystując taki zapis z regulaminu reddita, że nawet nie zostałem poinformowany o szczegółach powodu tego
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Statystyczna kobieta jest czymś pomiędzy dzieckiem a mężczyzną. Konformizm i ślepe podążanie za mainstreamem są u nich bardzo silne, czego my faceci nigdy do końca nie będziemy w stanie zrozumieć.
  • Odpowiedz
Siedziałem na tym subie od wielu lat, z wierzchu faktycznie wygląda na miły i kulturalny. Ale tak naprawdę oni tam wszyscy siedzą w bańce jednego poglądu...


@lewoprawo: O tototo.
Nawet sam zostałem zaproszony na discorda i tam była tak zamknięta bańka że nie dało się przegadać do rozsądku i jak mój pogląd obiektywnie słuszny był w sprzeczności z kilkoma użytkownikami to wiadomość była usuwana a ja dostawałem mute :)
  • Odpowiedz
@PrzegrywMaximus odpowiem na pytanie redditorki:
tak, poznałem takie i nie jest to jakoś trudne o ile ktoś umie wyjść ze swojej bańki. Kobiety to nie dzieci by miały zbiór określonych poglądów nadanych "przez górę", jedne wolą LGBT, drugie dżizasa i przy niskiej frekwencji w tych wyborach to tak akurat wyszło, że konfederatki przebiły lewaczki, bo lewica w tym kraju jest tylko po to, aby Biedroń do Brukseli sobie mógł jeździć i
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Nawet odstawiając politykę i bankę jednego poglądu na bok, to ten sub stał się po prostu nieciekawy. Połowa contentu jest skradziona z Wykopu, do czego oczywiście nikt się nie przyznaje, bo uważają się za elitę internetową ponad wykopowym szambem. Memy są usuwane w myśl jakiejś dziwacznej zasady, która sprowadza się do tego, że jak mem rozśmieszy moderatora, to zostaje, a jak nie to jest "low effort" i wylatuje. Co
  • Odpowiedz
tradycyjnie prawo wyborcze należy się wyłącznie mężczyznom


@PrzegrywMaximus Tradycyjnie to prawo wyborcze należy się raczej tylko szlachcie. W ogóle przez większą część dziejów 99% społeczeństwa (zarówno kobiety jak i mężczyźni) nie mieli praktycznie żadnych praw.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: czyli jednak lewacka sekta na reddicie działa. Tutaj jest odwrotnie, ale o tyle lepiej że prawicowi fanatycy nie mają uprawnień moderatorskich...
  • Odpowiedz
@siepan: Żeby było tu jak na reddicie, to administracja wykopu musiałaby oddać narzędzia moderatorskie najbardziej aktywnym użytkownikom z bordo (czyli głównie oszołomom partyjnym). A starzy admini tylko zaglądaliby od czasu do czasu, czy hajs z reklam się zgadza, w międzyczasie kombinując, jak zmienić wygląd portalu, żeby wyświetlało się jeszcze więcej reklam.
Tak mniej więcej działa Reddit.
  • Odpowiedz
@PrzegrywMaximus: Przecież to jest teraz powszechnie znany fakt, że są ludzie, którzy głosują na polityków, którzy są zupełnie im przeciwni czy szczerze ich nienawidzą. Są geje głosujący na konfederację/PIS - jest gej przeciwko światu i ten pisowiec z mała gównostronką Kamil Starczyk, który wyzywał Tuska i innych działaczy platformy xd. Tzn. wiadomo, że ci ludzie w jakimś sensie uprawiają masochizm albo nie są do końca świadomi co popierają, ale nie
  • Odpowiedz