Wpis z mikrobloga

Przekształciło mi sie konto bankowe w PKO BP z konta dla młodych na inne (chyba konto za zero) i zauważyłem że dzisiaj pobrali mi 10 zł “opłata za użytkowanie karty” za co jest ta opłata? Na internecie wyczytałem , że jak zrobisz 5 razy zakupy z kartą to nie ma opłaty a ja w okresie maj- czerwiec robiłem nią zakupy. Może ktoś miał podobną sytuację jak nie to będę musiał przejść się do banku albo skorzystać z infolinii.

#pkobp #kontobankowe #banki #karta #kartabankowa #kontooszczedniosciowe #bankowosc #bank
  • 7
  • Odpowiedz
@Infiniti46: Masz okres rozliczeniowy, możesz w apce zobaczyć jaki on jest, jeżeli w tym okresie się wyrobiłeś z 5 płatnościami to nie pobierze, jak nie wyrobiłeś 5 płatności to pobrało, sprawdź okres rozliczeniowy i będziesz wszystko wiedział.
  • Odpowiedz
  • 0
@Infiniti46 Po przekroczeniu 26 roku życia standardowo przekształcamy rachunek na PKO Konto za Zero. Jeśli chodzi o kartę, to tak jak już tutaj ktoś pisał, nie pobieramy za nią opłaty, po zrobieniu 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu (kartą lub BLIKIEM - bez przelewów). Okres rozliczeniowy liczy się od dnia jej wydania.
Możesz sprawdzić, czy w danym miesiącu nie zapłacisz za kartę w:
- serwisie iPKO: Moje produkty / Karty / wybrana karta
  • Odpowiedz