Wpis z mikrobloga

@Knoblauch: MLM pomimo wszystkich wad nie jest z góry oszustwem. Wręcz ludzie od MLM walczą często z oszustami w rodzaju Peter Tymoshovisz, który przegrywał sprawy z człowiekiem, który być może byłby zainteresowany opisać nową odsłonę jego działalności.
https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/2305879
Peter Tymoshovisz po przegranych sprawach unika zapłacenia jak widać nawet tak drobnych sum. Już się tak odkleił, ze w swoim urojonym świecie scamów, nic sobie nie robi z wyroków sądów.

Proponuję przekazać oszukanym,
  • Odpowiedz
@turok2016:Jakie urojenia trzeba mieć, żeby takie brednie wnioskować i jakim przygłupem trzeba być, żeby takiego dzbana plusować. Zwyczajnie oszalałeś, nigdy nie byłem w żadnym MLM, nie byłem związany w żaden sposób poza tym, ze kiedyś od szwagierki kupiłem jakieś kosmetyki ze dwa albo trzy razy. Żona coś tam kupiła w rodzaju durnego thermomixa, który każdemu raczej odradzam.
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: Zajmowałem się piramidami finansowymi i moje zdanie jest jednak inne. Nie polecam i znam wady MLM ale porównanie jakiegoś avonu, zeptera, thermomixa jak dla mnie bardziej to jest właśnie jakieś sekciarstwa i wmawianie, ze to są jakieś magicznie lepsze produkty od innych, za co ktoś gotowy jest zapłacić czy raczej przeplacić. Ale jak kupisz zeptera to masz zeptera i koniec, nawet jeśli tej jakości rzecz mógłbyś kupić taniej. Są też
  • Odpowiedz