Wpis z mikrobloga

  • 429
@Arbuzlele:
Bardziej legendarną bitwę? Kiedy do przychodni wchodzi Honorowy Dawca Krwi, przed tabunem babek, które stały na mrozie godzinę przed otwarciem wyciąga legitymację i wchodzi poza kolejką.

  • Odpowiedz
Jestem krwiodawcą a weteran miał może z 45 lat.


@toodrunktofuck: No najbardziej babki się denerwują jak ktoś wchodzi na kartę weterana i ma mniej niż 100 lat, bo myślą, że ostatnia wojna jaka była na świecie to IIWŚ.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Co pół roku chodzę do lekarza, gdzie zawsze był system zwykłej, chamskiej kolejki. Czasem przyjeżdżałem tam o 7 i już czekali ludzie, po czym czekałem godzinę zanim lekarz zacznie przyjmować. Zawsze mnie #!$%@?ło i stresowało to nawoływanie się kto za kim jest. Ogólnie był zawsze z tym burdel, ludzie jak zwierzęta się przed siebie wpychali, żeby zaoszczędzić tych 10 minut.

Potem ktoś poszedł po rozum do głowy i w końcu
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: nieeeee, jest tu jeszcze wiekszy hardkor...
Kobieta w ciąży która wchodzi po za kolejka albo chłop z karta honorowego krwiodawcy

Raz bylem u takiego lekarza co przyjmował dzieci ponizej 1 roku zycia poza kolejka xD #!$%@? to dopiero byla akcja w przychodni
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: byłem raz u specjalisty umawiając się trochę do przodu bo dopiero mogłem. Już przy rejestracji mi Pani powiedziała, że jak na 8 rano to będę pierwszy. Przyszedłem więc 7.50, pod gabinetem tłum i dyskusja - ta pani jest pierwsza, potem jeszcze ta, ale wyszła do apteki to pan będzie za tą panią… oczywiście nie do mnie bo usiadłem z dala. 7.59 - otwierają się drzwi i lekarz pyta kto na
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: ja taką bitwę mam co tydzień od 5 lat. Durne małpy się powoli uczą że przyjmuję według kolejności rejestracji a nie kto był pierwszy pod drzwiami, a jeśli im to nie odpowiada to mogą iść na skargę do kierownika przychodni 5m dalej.
A kiedyś jak tam jeździłem do pracy po południu ( koło 15:00) to ludzie potrafili przyjść do przychodni na 10 i czekać na korytarzu by być "pierwszymi". Szkoda
  • Odpowiedz
@smk666: @KwiatGromu @Arbuzlele @Andrzej_Buzdygan @kodecss @jens91 @Skurviduplo @murison
Moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej
  • Odpowiedz
@smk666: ze mną kiedyś na korytarzu kłócił się gość koło pięćdziesiątki, aż wyjąłem gaz z kieszeni. Powiedziałem, że ja wchodzę bez kolejki, bo mam legitymację ZHDK. On najpierw powiedział, że nikt przed niego nie będzie wchodzić, a potem, że on też ma legitymację. Zaczął mi gadać na "ty", to powiedziałem, że na gównie się z nim nie ślizgałem i też zacząłem walić do niego na "ty". Zrobił się czerwony, jak burak
  • Odpowiedz