Wpis z mikrobloga

Bejoza sobie wymyślił rzekome prawo jazdy i zdjęcia do niego, na bank nie ma na co kasy wydawać.
Potarcie kinola, niepatrzenie w kamerę i wymyślanie na biegu, oczywiście nie pokazał jak mu zdjęcia robili.
To całe prawo jazdy to jeden wielki kit.
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Bejoza sobie wymyślił rzekome prawo jazdy i zdjęcia do niego, na bank nie m...
  • 24
  • Odpowiedz
@dizel81: w Azji wystarcza polskie wiem to po Wietnamie ( ͡° ʖ̯ ͡°) oni tam cienko przędza..bardzo cienko znaczy Gapa ma jeszcze rodziców i ci go sponsorują i płacą alimenty za 1 córkę bo 2..nigdy na żywo nie widzieli i nie zobaczą..
  • Odpowiedz
@heniu-jestem Niestety ale Polskie Prawo Jazdy nie wystarczy w Kambodży. Przepisy wyraźnie mówią o tym. Od biedy przejeżdżając tranzytem można mieć Międzynarodowe Prawo Jazdy ale aby je otrzymać trzeba być w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 10
@dizel81: Ogólnie w wielu państwach przyjęło się, że w kraju w którym mieszka się na stałe, po roku powinno się mieć wyrobione miejscowe prawo jazdy, zaś prawo jazdy z poprzedniego kraju zamieszkania przestaje być respektowane. Nie wiem jak jest w Kambodży, ale z dużym prawdopodobieństwem obowiązuje tam podobna zasada. Rozumiem, że akurat tutaj Gapie chodzi o wyrobienie prawa jazdy na samochód, nie motor. Niemniej, istnieje taka możliwość, że Gapa dotąd
  • Odpowiedz
@dizel81 później będzie niby miał to prawo jazdy ale nie będzie go używał bo po cumbodży wszyscy przecież jeżdżą zombiemotorkami więc potrzebne mu tylko w dalekie trasy jeśliby wynajął samochód
  • Odpowiedz