Wpis z mikrobloga

ogólnie bardzo dory i fajny dzień dzisiaj, od poranka na trzeźwo, w zasadzie to od niedzielu rano nie piłem alkoholu, bo coś się w sobotę mocno uszkodziłem waląc od 9 rano wódkę do 1 w nocy, no zmarnowany lekko byłem, nie ma co się oszukiwać, nie mam już 15 lat przecież, żeby takie tańce odprawiać, ale dziś nie o alkoholu ten wpis miał być, chociaż wyznam dla was w tajemnicy i sekrecie, że już ćwiarę i piwko przyjąłem po obiadku po pracy, ale przed tym jeszcze zdążyłem odbyć bardzo intratne spotkanie w sprawie mieszkaniowej, jako, że poszukuję lokalu mieszkalnego i dla mnie morda obstukał koleszkę co coś tam se kwaterę poprzerabiał, że mu wyszło z jednego domu jeden dom i 3 kawalerki dodatkowo, jest to wyczyn nie powiem, że mi to nie imponuje czy coś, bo bardzo ciekawa sytuacja, no ale może będę od niego lokal mieszkalny o powierzchni 25metrów kwadratowych wynajmował za 1500zł + opłaty typu prąd, woda i coś tam jeszcze, lokal klimatyzowany normalnie klimatyzacją, bo jak inaczej klimatyzować lokal, prawda? No oczywiste, że klimatyzacją, nie da się inaczej
z fartem
#oswiadczenie
  • Odpowiedz