Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent Dlaczego moje znalezisko zostało odrzucone przez @Moderacja jako duplikat?
https://wykop.pl/link/7462397/najwiekszy-pechowiec-tych-wyborow-zdecydowalo-49-glosow
Gdzie "oryginalne" znalezisko ma ledwie kilka wykopów i nie ma szans na wejście na główną xD
Przecież standardy moderacji są w tej sprawie jasne!

za duplikat uznajemy identyczne lub mocno podobne Znalezisko, które zostało opublikowane z późniejszą datą, wyjątkiem są sytuacje gdy później opublikowane Znalezisko dostanie się jako pierwsze na Stronę główną;


Jaką mam mieć motywację do publikowania contentu na Wykopie, skoro moderacja sobie tak leci w kulki z własnymi standardami? Już któryś raz mi się to zdarza w ostatnich miesiącach! xD

#wykop #polityka #4konserwy #konfederacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@slabehaslo: Wytłumacz to tym, którzy robią to hurtowo wręcz, a nie - jak ja - raz na jakiś czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LukaszN Tylko, że to jasno sugeruje, by z weryfikacją zaczekać, aż któreś ze znalezisk dostanie się na główną. Moje miało na to szanse, a "oryginał" już żadnych.
  • Odpowiedz
Tylko, że to jasno sugeruje, by z weryfikacją zaczekać, aż któreś ze znalezisk dostanie się na główną. Moje miało na to szanse, a "oryginał" już żadnych.


@plackojad: to raczej sugeruje, że w wypadku, gdy modek dostanie zgłoszenie na znalezisko, które znalazło się już na głównej to nie powinien go oznaczać jako duplikat, nawet jeśli znalezisko z linku podanego przez zgłaszającego zostało dodane na wykop wcześniej, a jest nadal w wykopalisku.
  • Odpowiedz