Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@idefikx:

Konfa wywraca się o stolik w wyborach do polskiego parlamentu - haha, beka z kucy XDDD


Konfa przegania 3D i lewice i słusznie im to wytyka - seething niedorozwiniętych fanów KO i wyzywanie od troglodytów
  • Odpowiedz
70 rubli


@idefikx: wiesz że akcją jest nawet głupi plus komentarza pod postem lub wykopanie? also podziękuję, zarabiam w dolarach, nie potrzebuję twoich rubli XD Botem jest na pewno tamten, a ty to w sumie jeszcze nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) Na pewno ludzie spod #famemma za sprytni nie są, bo ruble możesz co najwyżej ludziom z lewicy sugerować
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hikashi w #!$%@? mam w czym zarabiasz konfiarzu, wielki #!$%@? mądry pan który zajmuje się perfumami i głosuje na konfe uważający się za elyte
  • Odpowiedz
konfiarzu


@idefikx: XD konfiarz bo z braku alternatyw wybiera się (być może) mniejsze zło, tak to jest jak się ma patowalki we łbie zamiast rozsądku
  • Odpowiedz
no tak bo przecież Braun czy inne pokłosie szurow z konfy


@idefikx: tak samo za nimi nie przepadam jak za szurami a'la "planeta się pali" jak i "tym razem komunizm/socjalizm zadziała" typu taki kredyt0%, który wcale nie #!$%@? cen mieszkań (już to zrobił bez wprowadzania) xD

patowalki oglądam dla rozrywki i z nudów


No i ta "rozrywka" o tobie świadczy xD normalny człowiek oglądałby np UFC dla prawdziwej walki lub dobry
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hikashi komunizm nigdy nie ma prawa działać kredyt 0% to #!$%@? głupota, póki konfa nie odetnie się od takich gości jak Braun to mojego głosu nie otrzyma

Odpalam fame zamiast UFC bo chce popatrzeć na dzbanów którzy udają że coś potrafią a nie na sportowe waleczki gdzie się #!$%@? profesjonaliści ( )
  • Odpowiedz
to mojego głosu nie otrzyma


@idefikx: Czyli wadzi ci jeden kontrowersny typ, a inne wspomniane szurstwa, które są dużo bardziej szkodliwe dla przeciętnego obywatela już ci nie przeszkadzają by głosować na resztę, rozumiem, logiczne xddd Szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz