Wpis z mikrobloga

  • 1
@telemach20: Oczywiście, że tak nic mi nie grozi. Nie jestem miernotą drogową, która uważa, że nie ma lepszych kierowców ode mnie :D

Ty pewnie jesteś dobrym kierowcą w swoim mniemaniu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ja już po, każdego to czeka. Bylebyś sam był, mnie to uratowało przed odebraniem komuś życia. Teraz nawet jak jadę odważniej to TYLKO sam..
  • Odpowiedz
  • 0
@fff112: Skoro jesteś po to znaczy, że przeliczyłeś swoje umiejętność w drastyczny sposób ¯\(ツ)/¯

Poważny miałem jeden i nie z mojej winy - gość mi wyjechał na czerwonym. Akurat wszystkie przykre sytuacje zdarzyły się podczas powolnej jazdy, więc teraz logiczny wniosek jest taki, że muszę jechać szybciej ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@telemach20: Skoro uważasz się za rozważnego kierowcę, a coś mi zarzucasz bo potrafię jechać szybciej i lepiej od ciebie to chyba jednak nim nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie popełnij błędu perettiego, on też myślał, że jest rozważnym kierowcą tak jak ty. Udało ci się przeżyć niedzielny poranek jadąc autem z 2 promilami? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@cwlmod: Nie, ale kiedyś na urlopie miałem nocleg na szczycie górki w Zieleńcu. Trase pokonywałem z 5, 6 razy. Pod górke bardzo przyjemnie sie leciało :) mimo że tylko bidne 2 litry w e36
  • Odpowiedz
  • 0
@Karolm92 Ja z 10 razy tamtędy przejechem. Teraz tak patrzę na to nagranie i wszędzie jestem 2 metry od krawędzi asfaltu, a wydawało mi się że już o pobocze zaraz zahaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod pff, na szerokość dwóch aut? Bida. Na Bałkanach są lepsze.

Anyway nie szarżowałbym tak na tego typu drogach w kraju, w którym ludzie nie są przyzwyczajeni do takiej jazdy. #!$%@? się jeżdżąc w ten sposób.
  • Odpowiedz