Wpis z mikrobloga

Postanowiłem przenieść tag #niepoprawnelego na wykop. Póki co wpisy historyczne :)
Zachęcam do obserwowania, ale jeśli kogoś będą irytować moje nietypowe wpisy to można też blokować.

Kupiłem takie chińskie lego. Miałem już bardzo podobny zestaw i nie ukrywam, że wziąłem ten tylko ze względu na dołączone elementy RC. W sumie spoko się składało i konstrukcyjnie jest mniej irytujący niż poprzednik. Będzie trzeba chyba wystawić ten drugi na sprzedaż. Piny trzymają się bardzo dobrze, a axle raz siedzą ciasno a raz luźno i trzeba wspomagać się papierkiem. Także jak na chińczyka to i tak nieźle. Jedyny większy minus jaki widzę to, że przy skręcie lekko haczą przednie koła. Coś tu będzie trzeba przedsięwziąć. W zestawie był 1 x L-motor, 1 x servo, 1 x akumulator z dwoma przyłączami, 1 x pilot z obsługą do 3 kanałów. Co ciekawe - w tym drugim jest taki wzór felg, jak powinny być w tym. Prządek w chińskiej fabryce 😀

Seria: chińskie Technic
Numer: -
Karton: brak
Stan: używane
Kompletność: pełna + nowe naklejki + instrukcja
Cena: 110zł

#lego
PanNiepoprawny - Postanowiłem przenieść tag #niepoprawnelego na wykop. Póki co wpisy ...

źródło: IMG_20240521_132930

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz