Wpis z mikrobloga

Osoby, które cieszą się z drugiego miejsca AfD w Niemczech i zwycięstwa Zjednoczenia Narodowego we Francji są pijane czy niespełna rozumu?

Przecież wielu z AfD jawnie gardzi Polakami, a ze zwycięstwa obozu Le Pen to cieszyć się może co najwyżej Putin. Z perspektywy Polski są to fatalne informacje.

#wybory #polityka #bazarek
  • 111
  • Odpowiedz
@Banicjusz powielasz nieprawdziwe informacje które rozpowszechniają media lewicy zachodu, chcące abyś nigdy nie pomyślał, że jest jakaś alterantywa dla ich zamordystycznych rządów. Afd ma nas w dupie. Nic nam nie zabiorą i na nas nie jadą. Straszenie, że będzie inaczej jest manipulacją taką samą jak najgorźniejszy wirus świata 4 lata temu. Swoją drogą- ciekawe gdzie się podział?
  • Odpowiedz
  • 16
@KrzysztofWu: Ty chyba nie masz pojęcia co taka sytuacja w Europie oznacza w takim czasie, w jakim jesteśmy teraz dla bezpieczeństwa kraju z tak #!$%@? położeniem jak Polska. Zresztą kolega @Banicjusz bardzo dobrze ci to wyżej wyjaśnił.

Jak Putin zacznie sobie poszczególne kraje pełne nacjonalistów ustawiać pod siebie to wówczas zielony ład będzie twoim najmniejszym zmartwieniem.
  • Odpowiedz
@jaynovak87 oni wierzą w te swoje równie pochyłe i inne fale. Ciul że AfD jest rewizjonistyczne i zainteresowane naszym terytorium, ważne że ten kolega, co się ze mnie śmiał w szkole będzie mial w końcu za swoje.
  • Odpowiedz
Przecież wielu z AfD jawnie gardzi Polakami


@jaynovak87:

Nie neguję że AfD ma sporo rewizjonistów ale teraz na chłodno pomyśl sobie - mając 20% migrantów w Niemczech, czy AfD rzuci się z zębami na Polaków (np. dzieląc sobie Polskę na Niemcy i rosję albo przeprowadzając zbrojne odbicie zachodnich ziem?) zaraz jak dorwie do władzy?

Odpowiedz sobie szczerze jaki jest stosunek partii lewicujących do rodowitych Polaków (albo niemieckich lewaków do rodowitych Niemców,
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: https://polskieradio24.pl/artykul/3185590,skandaliczny-wpis-polityk-afd-sugeruje-ze-polskie-ziemie-naleza-do-niemiec

Nie no jest git, w dupie nas mają, kogo obchodzi jakaś tam wielkopolska, pomorze czy śląsk, oddajmy to im, bo jeszcze nasi koledzy z AfD się zezłoszczą.

Nawet traktując tę wypowiedź jako niepoważną to spójrz na to w trochę inny sposób. Wygrana partii skrajnie prawicowych to odcięcie Ukrainy w dużym stopniu od pomocy zachodu. Skończy się to pewnie ich porażką. Myślisz, że Rosja się zatrzyma na Ukrainie? Wątpię.

Niemcy
  • Odpowiedz
no tak, bo Scholz i Macron to w #!$%@? nas szanują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@meltdown: Nawet jeśli tak uważasz że nami gardzą, to jest różnica w traktowaniu nas jako gorszego partnera na którym można sobie zarabiać kiedy to wygodnie i nie liczyć się z ich zdaniem za bardzo grając na swoje interesy, a takim AFD które otwarcie spiskuje z ruskimi, mają ruskich agentów u siebie, i
  • Odpowiedz
no tak, bo Scholz i Macron to w #!$%@? nas szanują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@meltdown: szanują, nie szanują, ale wspierają Ukraine militarnie. AfD dogada sie z Ruskami, Le penówa ktora otwarcie popiera wyjscie Francji z Nato tez, i jak zwykle prawaczki wykopskie zrobia pikaczu fejs jak trzeba bedzie z ruskami sie strzelać za kilka lat xD
  • Odpowiedz
@KrzysztofWu: Co Ci po tym, że nie będzie Fit For 55, jeśli zamiast Ukrainy będziesz graniczył z Rosją? Ja jestem w stanie zrozumieć niezadowolenie z polityki, ale podejmowanie tego typu ryzyka to narażanie siebie i swoich bliskich na niebezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
@Banicjusz Jak najbardziej jestem odcięciem Ukrainy od pomocy państw zachodnich. Niech sobie w końcu zaczną radzić sami. Czy Putin się zatrzyma na Ukrainie? Tak, bo nie jest idiotą, który naraził by się całemu Nato i Uni Europejskiej. Czy w przypadku ataku Niemcy nam pomogą? Nie i to niezależnie od tego czy będzie nimi rządził Szolc czy AfD.
Szczerze o wiele bardziej podoba mi się pierwotna koncepcja Unii, w której każde państwo robi
  • Odpowiedz