Wpis z mikrobloga

Niedziela wieczur i humor popsuty, ale przynajmniej dzisiaj polatane ()

Jaki jest wasz najbardziej awaryjny element drona (pomijam śmigła, bo to wiadomo)? U mnie to chyba będzie buzzer.

#drony #fpv #dji
sirgorn - Niedziela wieczur i humor popsuty, ale przynajmniej dzisiaj polatane (。◕‿‿◕...
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
Przy okazji rant, co za debil robi ramę pod O3, ale nie robi odpowiednich otworów żeby podłączyć AU do usb i do wyciągania karty sd. A no geprc i ich cinebot 30, przynajmniej ładnie świeci jak lata, no i solidnie lata (ʘʘ)
sirgorn - Przy okazji rant, co za debil robi ramę pod O3, ale nie robi odpowiednich o...

źródło: IMG_20240528_192936

Pobierz
  • Odpowiedz
Jaki jest wasz najbardziej awaryjny element drona

Kamera sportowa. Czasem zapomni się włączyć nagrywanie, czasem się zawiesi lub bateria padnie, ustawienia nie takie jak trzeba, jak w coś uderzę to jej kąt potrafi się zmienić. A czasem dron wraca beż niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. O3 to zbawienie
  • Odpowiedz
@sirgorn to jest dron. Ja kiedyś kupiłem Dji phantom 4 pro v2 jak jeszcze 10k kosztował. Polatałem z 2-3x i stoi i się kurzy. Jakoś boję się latać poza zasięg oczu.
  • Odpowiedz
  • 0
@litowo-polimerowy: mialem bardziej na myśli, element który się psuje najczęściej (: ale no tak, Ty masz chyba pecha do tej kamery sportowej 😅
@Gorbo2004: no, fpv lata się przyjemnie dla samego latania, nie trzeba mieć powołania żeby robić ładne widoczki (oczywiście że się da), nie ma problemu z lataniem poza zasięgiem oczu, bo latasz z goglami na głowie i widzisz to co dron widzi :D
  • Odpowiedz
@sirgorn no właśnie kiedys muszę do tego wrócić, leżą gdzie oculus quest II, tak samo kurzą jak i dron i nawet ostatnio myślałem że nie da się tego jakoś sparować. Nie zagłębiałem się się myślę że by poszło.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorbo2004: widzę, że masz podobnie jak ja. Mam mini 2, to leży w szafie i czeka na 'wakacje', Q2 leży w szafie i czeka... na cholera wie co XD jedynie FPV dłużej się utrzymuje i daje mi zastrzyk adrenaliny co jakiś czas.
Raczej nie pójdzie, potrzebujesz do tego specjalnych gogli do fpv.
  • Odpowiedz