Wpis z mikrobloga

Uuu widzę, że 2015 wjeżdża na wykop na pełnej. Drugi raz się na to nie nabiorę Panie Matecki, Panie Buda. Chciałbym przypomnieć kto rządził przez 8 ostatnich lat i kto prowadził politykę migracyjną jaką prowadził #warszawa #polityka #bekazpisu
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@PanAlbert zdajesz sobie sprawę, że to jest wypowiedź z 2015? Minęło 7 lat i to w ciągu rządów PiSu zwiększyła się ilość imigrantów. do mojej wioski Orlen przywiózł pracowników z KOLUMBII. A mówimy o wiosce 10k osób w Wielkopolsce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PanAlbert obejrzyj sobie trochę sadistica i zobacz co to jest bezwzględność. Przy ameryce południowej Afryka to roztańczony i wesoły kontynent;)
  • Odpowiedz
obejrzyj sobie trochę sadistica i zobacz co to jest bezwzględność. Przy ameryce południowej Afryka to roztańczony i wesoły kontynent;)


@orsoy: To dawaj te bezwzględne okrutne filmiki z Twojej wioski xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@PanAlbert ale jesteś ograniczony. Napisałem, że przybysze z Kolumbii robią rozpiździaj na mojej wiosce? Podałem przykład pro imigranckich działań jedynie słusznej partii
  • Odpowiedz
ale jesteś ograniczony. Napisałem, że przybysze z Kolumbii robią rozpiździaj na mojej wiosce? Podałem przykład pro imigranckich działań jedynie słusznej partii


@orsoy: No podałeś przykład niepotwierdzony, a na wykopie latają filmiki z roztańczoną i wesołą Afryką na dachu Dacii w Warszawie xD
  • Odpowiedz
No i? A nasze lokalne polskie sebki nie robią takich rzeczy w sobotę nad ranem?


@orsoy: a nie to spoko, jak nasze sebki skaczą po samochodach to sprowadżmy jeszcze trochę takich wesołych tancerzy niech rywalizują między sobą na największą liczbę obtańczonych pojazdów xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PanAlbert nie mam z tym problemu, niech tańczą oberasa na dachach samochodów, byle nie na moim samochodzie i gdy tak jak w tym przypadku policja zatrzyma sprawcę i zostanie on odpowiednio skarcony
  • Odpowiedz
byle nie na moim samochodzie


@orsoy: No mówisz jak pewne elity polityczne i celebryckie, mogą przyjąć każdą ilość imigrantów o ile nie będą kwaterowani na ich zamkniętych osiedlach xD i nie będą ich dotyczyły żadne związane z tym nieprzyjemności, a zwykły plebs? co ich plebs obchodzi xD Cóż za humanitaryzm!!!
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@PanAlbert przez 8 lat polcy i polacy czekali aż się objawi zły imigrant i się doczekali. Co prawda skopał tylko rumuńską Daczę, ale zawsze coś. Myślisz, że dam się tymi tekstami rodem z Republiki przekonać? Powinieneś jeszcze wpleść w wypowiedź " wybitna postać", " autorytety", "uśmiechnięta polska", " nadzwyczajna kasta" śmieje się z zamkniętych osiedli. Jakoś dziwnie przed wyborami przy granicy zrobił się syf i nagle pojawił się temat imigrantów. Przypadek? Nie
  • Odpowiedz
@orsoy: Tu mi się przypomina pewna partia krzycząca o patriotyzmie, o obowiązkowej służbie wojskowej w której elita partii nie spędziła ani jednego dnia w jednostce, choć powinna XD
  • Odpowiedz