Wpis z mikrobloga

#diablo4 #gry
Ej po zrobieniu głównego wątku jedyne co pozostaje, to bicie mobów w krwawym przypływie i levelowanie dla drzewka i wilków, a jedyne co dodają te nowe sezony, to jakieś dodatki kosmetyczne itp?
  • 18
  • Odpowiedz
@Blaskun: na 100 levelu masz jakieś superdiablo czy coś do ubicia, na razie nie sprawdzałem,jest to tak nudne, że jestem na 70 coś levelu i mi się nie chce.
  • Odpowiedz
  • 0
@FilipWWL: No własnie powoli zaczyna mnie to nudzić dlatego pytam. Czyli bezsensowne tłuczenie mobów i jedyne co się zmienia, to trudniejsze moby po zmianie świata. Trochę bieda.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Przecież T4, to jest dopiero tak właściwie początek zbierania jakiegoś sensownego gearu. Nie wiem czego się spodziewałeś od hns, ale tak - prawie cała gra polega na czyszczeniu mobów i zwiększania mocy swojej postaci poprzez zbieranie lepszego sprzętu i ulepszaniu go.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Masz na myśli kosmetyki? To są rzeczy, które nie mają ŻADNEGO wpływu na rozgrywkę. Wszelka zawartość fabularna/mechaniczna w ramach sezonu jest dostępna bez żadnego season passa. Jak ktoś chce więcej fabuły po głównej podstawce, to niech da sobie spokój, bo nie o to chodzi w tej grze, tym bardziej pod skrzydłami blizzarda. Tu trzeba tylko liczyć na to, że będą jakoś dodawać nowe mechaniki i dopracują loot. W tych grach
  • Odpowiedz
@Blaskun: Po obecnym blizzardzie trzeba się tylko cieszyć, że w ogóle zaczęli coś zmieniać w systemie np. ekwipunku, bo jeszcze jest nadzieja na wyciągnięcie tej gry i prawdopodobnie stanie się to w dużej mierzy przy premierze dodatku jak dodadzą np. nowe skille. Ten pies jest dostępny też dla wszystkich? Bo jeszcze nie sprawdzałem a widziałem tylko peta za preorder DLC.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Już zdążyłem sprawdzić. Świetna sprawa ten pies jeżeli chodzi chociażby o popioły na helltidzie albo matsy na dungach. Gdyby jeszcze wprowadzili możliwość zbierania sprzętu na zasadzie loot filtra i jeszcze z dodatkową swoją torbą, to byłaby bajka.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Dla mnie chyba najlepszą rzeczą jaką zrobili pod względem qol, to zrobienie kodeksu mocy i #!$%@? tych wszystkich zbędnych affixów. Jeszcze w sezonie 3 już odechciewało się grać przy przeglądaniu kolejnej paczki tego nazbieranego gówna. Teraz się zbiera tylko legendy, unikaty i greater affixy. Legendy na sprzedaż/przemiał, a resztę można sobie w miarę szybko sprawdzić.
  • Odpowiedz