Wpis z mikrobloga

Ciągnie wilka do lasu xD

Po namowach ostatnie podejście do tego zdychającego portalu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ktoś mnie wrzucił w roli "eksperta" na #euro2024 i #mecz to nie mam już wyjścia xD
Humor w miarę, więc i mini #rozdajo
Trochę myślałem co, ale skoro zaraz Euro to Starter Pack będzie raczej spoko (Album na naklejki + Puszka EURO 2024 Zestaw Startowy 10 Saszetek Topps UEFA, w sumie 60 naklejek/kart). Można trafić karty z autografami bądź fragmentami koszulek.
Z tego co widzę już pojedyncze karty latają w sprzedaży xD
Gratka dla kolekcjonerów, którzy zbierają "artefakty" z turniejów albo prezent dla dzieciaka :)
Topps pierwszy raz w Polsce, coś jak Panini.

Zasady proste:
- wygrywa 3 losowych plusujących
- nie zielonki i nie z czarno

Jak wytrzymam 2 miesiące bez wqrwu na moderację i manipulację, w sierpniu kolejne #rozdajo.

Losowanie jutro o 20, przez mirko.pro
Wylosowanych proszę o info na pw gdzie start packi wysłać :)

raul7788 - Ciągnie wilka do lasu xD

Po namowach ostatnie podejście do tego zdychając...

źródło: 448088598

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sam nie zbieram ale oglądałem to w sklepie i jakiś filmik na yt widziałem. To na zdjęciu, jak mniemam przedmiot rozdajo, to Starter Pack do kolekcjonowania naklejek. W zestawie jest album do wyklejania, 60 naklejek (9 saszetek po 6 naklejek i dodatkowe 6 naklejek luzem w albumie). Same naklejki nie mają żadnych fragmentów koszulek. Są tylko świecące w różnych kolorach. Autografy też są ale wyłącznie maszynowe. Te wszystkie cuda typu koszulki i
  • Odpowiedz