Wpis z mikrobloga

Czy te projekty dotyczące łatania "białych plam" z KPO/FERC są jakkolwiek w realizacji aktualnie czy to tylko taki cyrk na kółkach???

Pytam bo mój adres znalazł się w pierwszym konkursie KPO, znalazł się wnioskodawca który miał ten światłowód założyć a wyszło z tego tyle że Polski Światłowód otwarty zrezygnował z praktycznie wszystkich obszarów konkursowych w tym mojego, pałeczkę przejęło Orange które coś tam podziubało lecz nic z tego nie wynikło, przekazali pałeczkę dalej do Fiberhostu (Inei) lecz ich to nawet na oczy nie widziałem tylko się gdzieś dowiedziałem że też porzucili temat a przed chwilą sprawdziłem i mój adres wylądował w puli 3 konkursu KPO który ma trwać do 6 Sierpnia, zanim się jeszcze zakończy formalności itp. o ile wogóle ktoś będzie zainteresowany tym obszarem to miną kolejne miesiące - przecież to jakiś żart.

#internet #komputery #pytanie #kiciochpyta #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
Panie Areczku. KPO jest dla filantropów a nie po to by mógł się pan w internety pobawić.

Ale jak sądzisz. Cały cyrk z KPO czemu miał służyć? Do koryta dorwali się "właściwi" to teraz niech się wszystko je...ie.
  • Odpowiedz
  • 1
@smalu: Jeśli nawet jest na nowej liście twój czy mój adres to operator zawsze może powiedzieć - temu panu podziękujemy i dadzą komuś innemu
  • Odpowiedz