Wpis z mikrobloga

No i na tvp2 wlaśnie leci kolejny program propagandowy o tym jak to marichuana szkodzi i przy opowiadaniu o marichuanie pokazują zdjęcia gości podgrzewających gówno na lyżeczkach i ladujących je w strzykawki. Dobra byla ta menda Pospieszalski ,,W monarach wszyscy pacjenci w ankietach wypelniają, że inicjację z narkotykami najczęściej zaczynali od palenia marihuany"

Teraz o tym gadają i slyszalem Leszczyńskiego i tego gościa w kapelusiku co zawsze (nie wiem kto jest z tych na nie) Nie mam warunków by oglądać. Jeżeli ktoś to nagrywa albo znajdzie w internecie to będę wdzięczny.
  • 22
A nie, pardon. Jednak wszedlem na fragment rozmowy. Program prowadzil Kamil Dąbrowa czyli calkiem kumaty czlowiek, a po prawicy siedzial Jan Wróbel i jakiś facet, którego w tym momencie nie przestawiali. W końcu Leszczyński byl w stanie calkiem sensownie przedstawić argumenty za legalizacją, a siedzący po drugiej stronie nie starali się tak z calej sily demonizować trawę jako najgorsze co może byc. Material filmowy jednak byl strasznie tendencyjny.
@kwiatuszki: Alkoholu jako czegoś dużo groźniejszego w zestawieniu. Jeżeli odnosisz się do programu to zwróć uwagę na to jak Leszczyński zaznaczal, że choć alkohol jest legalny, bardziej uzależniający i bardziej szkodliwy, a w Polsce alkoholizm jest w zasadzie epidemią, to i tak spoleczeństwo się nie rozpada i nie traktuje się każdego pijącego jako ćpuna.
@Ryu: Nie nauczyłeś się że z kwiatuszki się nie dyskutuje bo dyskusja z nim będzie toczyła się w nieskończoność choćbym nie wiem jakiego kalibru argumenty przedstawiał to on i tak będzie mówił w kółko swoje.
@Ryu:

Nie oglądam TV. To raczej moja reakcja na dla mnie zabawną sytuację (zabawną, nie śmieszną) i nic więcej. Nie przeszkadzajcie Państwo sobie.

@Deszcz_koltetow:

Czy aby taka sytuacja nie wymaga, by druga strona również w nieskończoność ciągnęła dyskusję choćbym nie wiem jakiego kalibru argumenty przedstawiał - druga strona dalej w kółko swoje? ;P
@kwiatuszki:

Zazwyczaj takie, iż jest ona pierwszym krokiem do heroiny


Tak samo jak alkohol. Między etanolem a diamorfiną(heroiną) jest takie samo powiązanie jak THC a diamorfiną. To, że ktoś wziął trawkę i doszedł do wniosku, że mu ona nie wystarcza a wiec spróbuje z czymś innym nie oznacza, że palenie marihuany jakoś motywuje do ciężkich dragów. Równie dobrze ktoś po wypiciu pół litra może wstrzyknąć sobie w żyłę bo dla niego
@5th:

Przyznam szczerze, iż mnie to bawi (chociaż to, że mnie to bawi jednocześnie mnie zawstydza nieco), zatem chwilę jeszcze kontynuował będę.

Równie dobrze ktoś po wypiciu pół litra może wstrzyknąć sobie w żyłę bo dla niego alkohol to za mało.


Jaki % osób pijących alkohol sięga po heroinę, a jaki % zażywających THC?

dlaczego by nie mogło odnosić z THC tak jak Holandia ?


Marijuana nie jest wspierana przez naszą