Wpis z mikrobloga

Ehehehehe jakie hejty na Czesława lecą po wczorajszym xfactorze :P

Niestety cieniutki ten talentshow się zrobił - najlepsi wylecieli, pozostali średniacy i osoby, które.... nie znały tekstu. #!$%@? bierze jak widzisz kogoś kto nie wie nawet o czym śpiewa. Nie jest to też jakiś problem tych ludzi, zakładam, że oni by chcieli zaśpiewać coś co znają, ale niestety to nie oni wybierają repertuar, co dla mnie jest tym największym błędem...

#czeslawspiewa #xfactor #talentshow #muzyka
Pobierz
źródło: comment_27agNrc5PAkAWdd1agIdGB8Ul1DNlLzZ.jpg
  • 12
@powodzenia: @powodzenia: Wszyscy bez życia, ew. introwertycy, nie tacy fajni ludzie jak ty :/ Szkoda nam, ty jesteś taki fajny, pewnie nawet nie masz telewizroa w domu. Albo jak masz to oglądasz tylko BBC, bo to polskie to takie guwno he he.
@Kanken: wiem o czym teraz piszesz i też mnie trochę #!$%@? to gadanie że hehe ja to jestem taki alternatywny #!$%@?ę telewizję nie oglondam wcale xD z drugiej strony nie potrafię wytrzymać przy telewizorze minuty jak widzę czterdziestą edycję tańca z giwazdami i takiego guwna jakim jest x factor i tym podobne, przepraszam
@powodzenia: Ja w ogóle nie oglądam telewizji, ale rodzinka już tak, no to wpadłem na kanapę se odpocząć i tu nagle taka akcja...

Koleś, co fałszował przeszedł bez problemu, bo ma "aspiracje" - no #!$%@?, co to ma być?

To ja nawet lepiej śpiewam wuttututut.