Wpis z mikrobloga

  • 0
Nie, każdy kto ma ajkju powyżej 100 wie że takie sa fakty jak Pan dzidek napisał


@Stabilizator: pan dzidek ma najwyraźniej dużo mniej niż 100 skoro przepłaca za Roundap a mógłby kupić taniej polski odpowiednik
  • Odpowiedz
@bombastick: czego ty wymagasz od rolnika? ¯\(ツ)/¯

i to jeszcze takiego który UDOWADNIA ludziom w internecie że mu się POWODZI prezentując gruchota sprowadzanego z USA ¯\(ツ)/¯

kupuję zachodnie warzywa olewając wytwory polskich ściemniaczy, którzy bez ciągłego pompowania pieniędzy z dopłat i odszkodowań nie są w stanie utrzymać biznesu
  • Odpowiedz
@bombastick igieł sosny znawco nie poznajesz? Gałąź spadła na błotnik bo wiszą nad polem i je złamałem. Masz oko jak zezowaty cela xD
A propos wiesz, że to stary Ursus C355 czyli potocznie C360 czy tam sześćdziesiątka. A wiesz, że ich ceny zaczynają się od 15 tys. zł, mimo rdzy itp? Czyli więcej wart niż twój samochód xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
A propos wiesz, że to stary Ursus C355 czyli potocznie C360 czy tam sześćdziesiątka.


@dzidek_nowak: wiem, wiem też teraz skąd u ciebie ból tyłka o ukraińskie samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.