Wpis z mikrobloga

hahah nie mogę. nowaki łajdaki niby tacy cwani, przebiegli ale mariolka caryca zdjęcia pousuwane, możliwość dodania do znajomych zablokowana, nawet nie mogą mieć konta na portalu społecznościowym, bo złe antylateksy atakujo. wyobrażacie to sobie? mariola to tam pikuś, ale sławula obsrany jest nawet jak wychodzi na dwór z tego #!$%@? w krzyżowej. poświęcić honor własnej rodziny i jej bezpieczeństwo żeby zarabiać na knurze z białegostoku. ewenement a raczej margines społeczny.

#kononowicz
MarleyZDR - hahah nie mogę. nowaki łajdaki niby tacy cwani, przebiegli ale mariolka c...

źródło: Screenshot_20240608_182044_Facebook

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MarleyZDR: no patologia, ale trzymają się jak te kleszcze osranego grubasa-mitomana z Białegostoku. Bo gdzie indziej by zarobili sensowną kasę? Rudy to najwyżej może na jakimś call-center wciskać fotowoltaikę, a sepleniąca żonka to pewnie nadaje się tylko do pakowania kefirów, gdzieś na hali fabrycznej. To są ludzie z marginesu i dołów społecznych, ograniczeni i zaburzeni
  • Odpowiedz
@MarleyZDR: chciałem się z nim ustawić, by powiedział w twarz wszystko co wypisuje w sieci. Ręki bym na niego nie podniósł, pełna kabura by się nie ruszyła - chciałem tylko by się przełamał psychicznie i uświadomił sobie jak bardzo marnuje sobie życie. Jaką odpowiedz otrzymałem? Wyzwiska.
  • Odpowiedz