Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Wrzucam na główną tagu, bo screen Slodkiego Misia jest w innym wątku.

Cwany Łysiak.

BIlly! #!$%@?! Myślisz, że tak łatwo zamknąć kanał, który działa od 10 lat? Zobaczysz co mail, zrobi do twojego pracodawcy Billy. Nie znajdziesz pracy!


I ojejku, co to sie staneło. Tak się wystraszyłem, że hej! Mówiłem Wam, że Łysy od 2 tygodni chodzi utemperowany i obsrany i, że "coś" się musiało wydarzyć. Plus z jakiegoś powodu nawet Klapek do niego nie wbija i nie chce się z nim choćby na sekundę pokazać.

Ehhh Łysy, Łysy...
lskx - #raportzpanstwasrodka 
Wrzucam na główną tagu, bo screen Slodkiego Misia jest ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-8 o 14.11.39

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@lskx: oj hejtery hejtery. Zazdrościcie mu po prostu: „bo jest zaradny”
„Ma dom z basenem w ciepłym kraju”
„Ma młodą dziewczynę, a wasze wykopkowe są brzydki i mają coś na nosie”
Itp. Itd tak można wyliczać czemu chcecie zniszczyć tak znakomitego, a przy okazji skromnego i szanowanego człowieka. ;)
  • Odpowiedz
@JohnBarleycorn: kur.wa lucek pal wrotki stąd. Nie rozumiesz czy mam ci trzeci raz powtórzyć?
Ma dom z basenem - na ten dom szukał sponsora (osobę która połowę będzie się dokładała)
Ta ładna dziewczyna jest opłacana w wysokości 200-300 dolarów miesięcznie więc co ty pier.dolisz
Gdzie ta zaradność? Że bogaci się na głupocie czikagoskich Grażyn które nigdy nie byly za granicą i nie widzą co prezes naprawdę reprezentuje?
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy: przecież to sarkazm. Dlatego pisałem z przymrużonym okiem. I dlatego też cytowałem jego wypowiedzi które jak wiemy mijają się z rzeczywistością ;)

I wypraszam sobie nazywać mnie Lucjanem. Mnie się tam w Polsce dobrze żyje. W końcu to kraj cywilizowany a nie kraj trzeciego świata jak Kambodża. Gdybym tam musiał mieszkać chwyba zaliczyłbym magika ;)
  • Odpowiedz