Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Fajna zmiana kontentu na tym tagu dzisiaj. Wpisy o moderacji nadgorliwej, skargi na użytkowników bandyckich, czarnolistowanie w pełni rozkwitu , aż siądę sobie na wersalce . Może muchi zjawią się, " będę mógł ją zabić a potem to opisać". #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bellacavem: @bellacavem: Przepraszam bardzo, moje wpisy są jak ożywcza bryza nad bezwietrzną plażą w upalny dzień, jak schłodzony Żuberek dla Beduina prowadzącego karawanę gdzieś w rejonie Sahelu, jak liścik miłosny od jurnego licealisty dla podstarzałeś polonistki. Moje wpisy to intelektualny orgazm dla tych kilku procent myślących tagowiczów. I tak dalej, i tak dalej. Przez wrodzoną skromność i dobre maniery poprzestanę, abym nie zabrzmiał zbyt narcystycznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: szykuj się na burzę, ochłodzi się momentalnie. Słyszałeś Pan nowinę ? Dzisiaj jestem ąckim jakimś. To chyba sławny będę , wyświetlenia podskoczą ,sypukcje wystrzelą że aszasz.
  • Odpowiedz
@bellacavem: Nie gadaj o burzy, bo zaraz mnie pogoni połowica "jedwabniki" rozkładać na sadzonki. A z tym, żeś niby oncki, to pierwszy raz słyszę, pewnie znów którejś amebie uszczelka po wczorajszym alko pękła w mózgu i coś wypisuje.
  • Odpowiedz
@Jezus_Choroszcz: Jezusik, nie wierzgaj. Zaraz pogrzebię w Twoim koszyczku i będziesz na szybciocha kasował posty i wpisy z całego tygodnia po pierwszych 2-3 moich POwiadomieniach w obawie przed 2 tyg. wakacjami od Wypoku. Tak jak ten @SkosnoPDF wczoraj xDDD
  • Odpowiedz