Wpis z mikrobloga

@Archaniol_bo_rzyga_bryje: W dodatku bardziej liczyło się to, że mężczyzna był głównie dostawca zasobów, nie liczyło się, że ma słabe włosy, a to, że przyniesie mamuta na obiad albo potrafi lepiej #!$%@?ć w polu od innych
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Ewolucyjnie wypadające włosy są przystosowaniem organizmu do różnych warunków środowiskowych. Wypadające włosy mogą pomagać w regulowaniu temperatury ciała, ochronie skóry przed promieniowaniem słonecznym, oraz w komunikacji społecznej poprzez wyrażanie emocji. Dodatkowo, wypadające włosy mogą również pomóc w identyfikacji osobników w grupie oraz w dostarczaniu informacji o zdrowiu i kondycji organizmu.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 182 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Dobra, #!$%@? ten wykopowy chat gpt XD Tutaj masz lepszą odpowiedź:

Wypadanie włosów u ludzi, zwłaszcza w późniejszym wieku, jest interesującym zagadnieniem z punktu widzenia ewolucji. Istnieje kilka teorii, które próbują wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje:

Seksualna selekcja: Jedna z teorii sugeruje, że łysienie mogło pełnić funkcję w kontekście selekcji seksualnej. W społeczeństwach przedindustrialnych, oznaki starzenia się mogły wskazywać na doświadczenie, mądrość i zdolność do ochrony i przewodzenia, co mogło
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Nie, to jest bzdura. Wypadanie włosów może być wynikiem różnych czynników, takich jak genetyka, stan zdrowia czy zaburzenia hormonalne, ale nie mają one związku z ochroną przed promieniowaniem słonecznym ani komunikacją społeczną poprzez wyrażanie emocji. Jeśli martwisz się o wypadanie włosów, najlepiej skonsultować się z dermatologiem.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 192 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: No tak, już tam wspomniałem wyżej, że teraz kobieta w UE rodzi dziecko średnio w wieku 29 lat. No i masz rację, dużo było bankomactwa i związków z rozsądku. No ja bym nie bronił leczenia zakolizmu, ale jestem za tym, żeby geny do rozmnażania były ściśle selekcjonowane, oto mój plan eugeniczny:

https://wykop.pl/wpis/75693669/jakie-jest-wasze-zdanie-na-temat-eugeniki-jestesci
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Ludzie chorzy obecnie rzadko mają dzieci bo choroba genetyczne wpływają na jakość życia, wygląd, zasoby itp. Kobiety nie chcą takich mężczyzn. A tinder to tylko większy opis zjawiska w postaci wszystkim nam znanej hipergamii i selekcji tych najlepszych. I wydaje mi się, że wraz z upowszechnieniem się testów całego genomu (wgs) kwestią czasu będzie aż powstaną apki randkowe na które będzie się uploadowało swoją bazę genetyczną i na bazie genów
  • Odpowiedz