Wpis z mikrobloga

Taka rozkmina. Co gdyby Kononowicz dostawał 50% hajsu z jutuby. Myślę, że w dobre miesiące to i 50k zarobili. Jestem ciekaw jak szybko by wykitował z przeżarcia. Albo co jakby mu ludzie pomogli ogarnąć i by remont chaty zrobił i nową Asterke z salonu wzięli. Major gdyby żył to by takiej #!$%@? dostawał, jakiej nie widzieliśmy. #kononowicz
  • 6
  • Odpowiedz
@Lubar: nie wykitowałby z przeżarcia, bo tego mu w sumie nigdy nie brakło, byłoby to samo co zawsze, nadmiar by się zepsuł i na śmietnik. Remontu też żadnego by nie było, do tego by trzeba najpierw dom uprzątnąć, też by do skutku nie doszło
  • Odpowiedz
@Lubar: skończyłoby się tak, że co chwilę jeździłby do bankomatu po kasę, zwoził ją do domu a potem zapominał gdzie leży lub gubił i były by z tego gargantuiczne dymy, donosy i zawiadomienia. A na koniec dostałby jeszcze kwit z KAS o kontroli i wtedy wybuchłaby afera o skali wojen dobra ze złem jakie opisywał Tolkien. I właśnie dlatego szkoda, że tego nie zobaczymy, byłby kontent stulecia
  • Odpowiedz
@Lubar: Kupował by żarcie na masową skalę, jeździł taksówkami 5 razy dziennie, jakby miał prawko to pewnie kupił by nowy samochód z uniwerstalu, mógłby też kupić z dvpy 15 ton węgla na zapas i płakać że nie ma kto wrzucić do komórki i piwnicy.
  • Odpowiedz
@Lubar: hahaha knur jest za głupi. Gdyby kminil co się dzieje zamiast obżarstwa i leżenia jak knur to by sam dyktował warunki.
  • Odpowiedz