Wpis z mikrobloga

Jesuu, właśnie minęłam laskę w dzwonach, biodrówkach, crop topie, pasku- łańcuszku i retro pumkach - jak wyjęta z teledysku destiny's child lub Nel Furtado. Mam kryzys wieku średniego, moda zatoczyła koło i Julki noszą to co ja prawie 20 lat temu xd
Niby człowiek wiedział, ale się łudził że jego starzenie nie dotknie xd #wykop30plus
  • 17
  • Odpowiedz
  • 3
@#!$%@?: ja je podziwiam, w ich wieku mega wstydziłam się chodzić bez stanika, teraz młode łanie mają więcej odwagi:D to jest taka wolność na chillu wyjść z wolnym cycem bez chomąta ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
  • 1
@Karton_ze_szklem: oh, trochę tak, bo już człowiek ma trochę #!$%@? na modę i zdanie innych, trochę dlatego że znalazł swój styl. To samo słyszałam w sumie od facetów na mega mocny makeup brwi, który był modny koło 2016 roku xd mężczyzni prawie zawsze oceniają negatywnie makijaż, ale zapytani o wskazanie go m nie potrafią ocenić czy on jest na twarzy czy nie. To zabawne że w full glam latte mejkapie na
  • Odpowiedz
full glam latte


@notoelo: ale bez takich mi bo nie rozumiem xd

Ja lubię jak delikatnie jest przy oczach pomajstrowane. Nie lubię pudrów i nie przeszkadzają mi przebarwienia na twarzy. Jak już jest puder to malutko, a nie jak figurka woskowa z muzeum. Nie przeszkadza mi też jak rzęsy są zrobione.
  • Odpowiedz
Nie lubię pudrów i nie przeszkadzają mi przebarwienia na twarzy. Jak już jest puder to malutko, a nie jak figurka woskowa z muzeum.


@Karton_ze_szklem: Raczej masz na myśli podkład, puder jest po to, żeby wykończyć i utrwalić makijaż i oprócz rozświetlenia czy zmatowienia mało go widać, cerę wyrównuje się podkładem i korektorem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Karton_ze_szklem: plastik? No po za jedną typiarka to są same modelki, ciężko żeby różniły się wyglądem jak są dobrane pod klucz jednego standardu piękna. To miał być przykład vibu makeupu i tyle. Co zabawne określanego jako naturalny przez niektórych i tak tyle xd
  • Odpowiedz
ale już twarze to jakieś klony i każda wygląda jakby z tej samej fabryki klonów wyszła


Dosłownie, figury mają niektóre wystrzałowe, tylko powzdychać można, ciało super, ale te twarze z jednego arkusza nieskalane inteligencją. Eh.
  • Odpowiedz