Wpis z mikrobloga

#muzyka #polskamuzyka #rock #lzy Wesoła nowina zespół Łzy odbudowuje bazę płyt po tym jak były gitarzysta zablokował wszystkie stare płyty.... dziś wydali na nowo ŁZY "20" Składający sie z największych przebojów album wydany w 2016r. Na dwudziestolecie zespołu. Płyta zremasterowana, partie gitarowe naganę na nowo itd całość brzmi dużo lepiej .

https://open.spotify.com/album/5OkdP6CcHDEMECxk4oL18J?si=3jivy9bGRb2ueY3XGfbiSA
sEB-q - #muzyka #polskamuzyka #rock #lzy Wesoła nowina zespół Łzy odbudowuje bazę pły...

źródło: temp_file2642668590024377806

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@grajek99 Pani wokalistka jest taka sama jak na płycie Łzy 20 , to tylko remaster plyty z 2016r. z nowymi gitarami i ulepszonym dźwiękiem , wokal nie byl nagrywany od nowa tak jak pozostałe ścieżki. Sara jest wokalistką już od 2011 roku. Chłopaki wyciągnęli ile się dało .. no i najważniejsze że znów można tej płyty posłuchać. Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sEB-q: fajnie, tylko ja bym bardzo chciał powrotu starych płyt ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ten chory narcyz, który ma problem z każdym tylko nie ze sobą niech już w końcu odpuści.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@FuczaQ wszyscy tego chcemy, liczę że to kwestia czasu...widać kto szanuje fanów, niestety na świecie są i tacy zaslepieni nienawiścią ludzie....dlatego trzeba wspierać prawdziwy zespół, im więcej wsparcia tym szybciej wszystko wróci do normalności
  • Odpowiedz
  • 1
@sEB-q ehh w ogóle to mam wrażenie, że pierwszą "ofiarą" jego zapatrzenia w siebie była Wyszkoni, która widząc co się dzieje stwierdziła pewnie, że to #!$%@? i da sobie radę sama. Potem chciał zarządzać innymi, ale miarka się przebrała. Typ #!$%@?ł mi zespół lat młodości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz