Wpis z mikrobloga

Chciałbym podziękować pisowi i konfederosji za przypomnienie mi dlaczego głosowałem na koalicję rządową 15 października. Miałem olać te wybory, ale jak widać trzeba dokonać dzieła oderwania tych szkodników od każdej możliwej władzy.
#sejm #polityka #bekazpisu
  • 44
  • Odpowiedz
konferencja jako jedyna jest przeciwko przyjmowaniu terrorystów pseudouchodzcow do Polski (°°


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: ilu uchodźców przyjęło ko od wyborów? Skoro są tacy proterrieystyczni to na pewno odpowiesz sensowną liczbą popartą jakimś dowodem, co nie?
  • Odpowiedz
@ciabass: Spokojnie, poczekaj do końca kadencji, jeszcze wiele razy Uśmiechnięta Polska nachara ci w ryj, ciekawe, czy dalej będziesz wtedy twierdził, że to deszcz pada :)
  • Odpowiedz
Spokojnie, poczekaj do końca kadencji, jeszcze wiele razy Uśmiechnięta Polska nachara ci w ryj, ciekawe, czy dalej będziesz wtedy twierdził, że to deszcz pada :)


@DaveZ: nie no teraz przekonałeś, miałem iść głosować na konfederosję, ale jednak zagłosuję na Tuska. Piszcie tak dalej to Tusk będzie miał 130% w wyborach ()
  • Odpowiedz
@Kruk_98: ile rządzi ko? 2 miesiące?
Czy Tusk powiedział otwarcie że nie przyjmiemy żadnych uchodźców bo przyjęliśmy miliony Ukraińców?
Czy w związku ze śmiercią polskiego żołnierza na granicy usiedli do stołu i zdecydowali, że żołnierz na granicy nie może być bezbronny i ma prawo do samoobrony do użycia broni w sytuacji która tego wymaga?
Czy pomógł jakoś aresztowanym żołnierzom, wstawił się za nimi??
  • Odpowiedz