Wpis z mikrobloga

Tusk o wydarzeniach na granicy:

"- Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem sytuacji na granicy. To jest sprawa, co do której powinniśmy być zjednoczeni, jeśli chodzi o atmosferę wokół działań polskich służb - powiedział."

Ja nie jestem pod wrażeniem. Mi tymi newsami odebrano chęć identyfikowania się z Polską. Zwyczajnie wstyd mi, że jestem obywatelem tego kraju. Jak można doprowadzić do takich sytuacji? Aresztowania, wyciszania dramatów, wyciąganie konsekwencji za bronienie granic? Jak można chronić morderców? Jeżeli ratownicy byli atakowani podczas udzielania pomocy POLSKIEMU ŻOŁNIERZOWI to dlaczego napastnicy nie zginęli?

Władze zbeszczescily mundur! Ludzkie życie. I jeszcze udają, że coś zmieniają.

Czas zmienić władze. Bo te same ryje knują od 89. Kogo finansowała mafia? Kto przyjmował środki na kampanię od ludzi Fanchiniego?

Cała klasa polityczna powinna wyparować. I ich rodziny, kochanki itd.

Macie krew na rękach

#polska #granica #wojna #bialorus #wojsko #mafia #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
Cała klasa polityczna powinna wyparować.


@kryminalnykwadrans: Nie ma na to szans niestety. Mamy beton po obu stronach. Oddając głos na kogoś innego stajesz się oszołomem, ruskim agentem i cholera wie czym jeszcze. Zobacz co się dzieje na wykopie, przy stole świątecznym, w sklepach, zakładach pracy. Kraj podzielony, ludzie skaczą sobie do gardeł. Kilka razy szkalowałem fajnopolaków i rozwiązania rządu koalicji na wykopie to oczywiście muszę być ruskim pisowcem XD szkoda strzępić
  • Odpowiedz