Wpis z mikrobloga

  • 1
@Tyfus Ale w sumie to jak działa? Klikałem już takie rzeczy, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi ani nic, oni z tym coś robią w ogóle?
  • Odpowiedz
@Nortom telepolis kiedyś było naprawdę dobrą stronką poświęconą telefonii komórkowej, mieli bardzo fajne i szczegółowe recenzje oraz testy telefonów, zazwyczaj jak zmieniałem telefon to recenzje czytałem właśnie tam. To nie jest tak, że obecnie strona kompletnie zeszła na psy, bo testy i recenzje nadal są spoko ale odkąd "rozszerzyli działalność" z stricte telefonii na technologię ogółem coraz częściej walą takimi właśnie okropnymi baitami czy artykułami sponsorowanymi. Są też takie artykuły jak na
AnimalMotherPL0 - @Nortom telepolis kiedyś było naprawdę dobrą stronką poświęconą tel...

źródło: 1000052499

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Nortom Ad picrel: No, tak nie za bardzo, bo zajmują się też polityką i generalnie absolutnie wszystkim innym. A powinni technologią, bo taki mają profil.
I ta sama choroba dotknęła Chipa, Komputer Świat, portal lokalne i inne gównoserwisy, które minęły się z powołaniem i komentują absolutnie #!$%@? wszystko, a ich dziedzina źródłowa zajmuje ułamek contentu. Dlatego przestałem czytać niektóre portal. Jak będę sobie chciał poczytać o astronomii, to wejdę na Uranię, a
Del - @Nortom Ad picrel: No, tak nie za bardzo, bo zajmują się też polityką i general...

źródło: 1000021458

Pobierz
  • Odpowiedz