Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka @Mamaboss
Albo wy #!$%@? tępe dzidy, ma innych znajomych xD
Uważam że cały tag przegryw powinno się #!$%@?ć w kosmos ale wszyscy wiemy że każdy facet przynajmniej z 3 razy w życiu usłyszał że ma super charakter i że różowa by chciała poznać chłopaka z takim charakterem tyle że z lepszą mordą XD
No chyba że to było kłamstwo ale przecież tylko Polacy mają negatywne cechy. Prawda? ( ͡
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: No ale czego tu nie rozumiesz? Wiadomo, że w związku ważny jest zarówno charakter jak i wygląd. Nie będziemy sypiały z facetami, którzy są dla nas aseksualni, nawet jeśli są mili czy dobrzy. Taki koleś może być kumplem, jeśli ma wartościową osobowość ale nigdy nie zostanie partnerem bo żadna kobieta nie będzie się męczyć podczas współżycia. To jest zupełnie normalne, że partner musi nas pociągać także fizycznie, nie tylko
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
Niedobrze to się robi od waszego podmiotowego traktowania ludzi ¯\(ツ)/¯
I przestań wyciągać wnioski z #!$%@?, bo mało kto wstawia na ten portal o kupie i papieżu swoją mordę ani nie znasz tych ludzi osobiście więc nie wiesz czego chcą. Nie mówię ofc o kompletnych shizoidach dla których dziewczyna w finalnym stadium anoreksji to perfect figura.
Tym co czyni z nas ludzi jest charakter, empatia, zdolności kognitywne i inne skomplikowane
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny:

Tym co czyni z nas ludzi jest charakter, empatia, zdolności kognitywne i inne skomplikowane procesy które obsługuje mozg. No i przeciwstawny kciuk, ale wygląd znajduje się na tej liście bardzo daleko.

Dla ciebie. Dla mnie to istotny aspekt. Oczywiście wygląd znajduje się daleko biorąc pod uwagę twoją własną aparycję bo jak już w grę wchodzi ocenianie kobiety to wtedy jednak się okazuje, że najbardziej się podobają lufy a nie skromne, przeciętnej urody dziewczęta :)))

Ty sprowadzasz ludzi do ładnej mordy i spełniania swoich najprostszych żądz ¯\(ツ)/¯

Nie tylko. Ale jak mam z kimś iść do łóżka to ma mi się podobać i koniec. Nikt się nie będzie poświęcał dla brzydala i się męczył. Weź się
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

Oczywiście wygląd znajduje się daleko biorąc pod uwagę twoją własną aparycję bo jak już w grę wchodzi ocenianie kobiety to wtedy jednak się okazuje, że najbardziej się podobają lufy a nie skromne, przeciętnej urody dziewczęta :)))


Nie znasz mnie, nie oceniaj mnie i nie wkładaj mi w usta słów których nigdy nie powiedziałem ani tym bardziej nie stawiaj mnie na równi z tymi schizoidami z #przegryw. Jeśli nie potrafisz dyskutować nie insynuując rzeczy to tego nie rób i się więcej nie
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: Jakbyś miał doświadczenie z kobietami to wiedziałbyś, że dla każdej kobiety wygląd partnera jest ważny i fajny facet nie ma z tym problemu bo sam również patrzy na urodę potencjalnej wybranki. Bo tak zostaliśmy stworzeni, że atrakcyjność fizyczna jest ważna, jeśli relacja ma mieć charakter seksualny. I to niezależnie czy "na raz" czy do związku. Póki co to masz logikę typowo incelską, co nakazuje myśleć, że nigdy nie miałeś
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka: Wiadomości były żenujące, więc postanowiły się spotkać :D seems legit. Przypisujesz mi cechy z góry, nie mając pojęcia kim jestem i jak wyglądam. Już pomijam fakt, że kompletnie nie rozumiesz przesłania postu :D
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

@KoltajlPszeniczny: Jakbyś miał doświadczenie z kobietami to wiedziałbyś, że dla każdej kobiety wygląd partnera jest ważny i fajny facet nie ma z tym problemu bo sam również patrzy na urodę potencjalnej wybranki. Bo tak zostaliśmy stworzeni, że atrakcyjność fizyczna jest ważna, jeśli relacja ma mieć charakter seksualny. I to niezależnie czy "na raz" czy do związku. Póki co to masz logikę typowo incelską, co nakazuje myśleć, że nigdy
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: A ty nie udawaj, że lecisz na osobowość xD Pieprzysz tak bo liczysz na to, że jakaś naiwna to łyknie i w końcu zamoczysz ale nie... już teraz takich głupich nie sieją :))) Wiesz, że nie dostaniesz cipska od Julczyska więc myślisz, że jak będziesz udawał poczciwego i cnotliwego młodzieńca to jakaś poleci na ten kit. Nie w tym życiu :))))
  • Odpowiedz
@Argiope:

@WyzwolonaPodrozniczka: Wiadomości były żenujące, więc postanowiły się spotkać :D

Ale wiesz, że takie spotkanie zapoznawcze to nie jest żadna deklaracja i nie znaczy, że się od razu komuś spodobałeś? Dziewczyny zwyczajnie chciały poznać chłopaka na żywo bo real a sieć to są zupełnie dwie różne rzeczy. Jak widać, przy spotkaniu w twarzą w twarz dużo straciłeś, skoro nie chciały kontynuować znajomości :)))

Przypisujesz mi cechy z góry, nie mając pojęcia kim
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka: No nie rozumiesz przesłania. Nieatrakcyjny wygląd to dla kobiet wygląd odbiegający od ideału. Mało kto zasługuje na tak gówniane i powierzchowne traktowanie. Jakby faceci szukali wyłącznie kobiet 90-60-90 to byłby wrzask kwik i zesranie się w niebiosa.
  • Odpowiedz
@Argiope:

Nieatrakcyjny wygląd to dla kobiet wygląd odbiegający od ideału.

No nie. Każda kobieta ma swój gust i każdej kobiecie się podoba co innego. Co nie znaczy, że nie ma cech męskich, które są atrakcyjne dla większości kobiet. Nie trzeba być ideałem, żeby się spodobać kobiecie ale trzeba mieć w sobie coś, co się danej kobiecie spodoba. Po prostu. Widocznie ty tego nie miałeś. No życie.

Jakby faceci szukali wyłącznie
  • Odpowiedz
@Argiope: Czym innym jest starzenie się a czym innym wejście w związek z kimś nieatrakcyjnym. Starzenie się jest normalnym procesem i jeśli ktoś nam się podoba to nadal nam się będzie podobał 10 lat później, oczywiście, jeśli się nie zaniedba. Ale jeśli od początku nam się nie podoba to się nie spodoba nigdy :))) A jeśli chodzi o rozpad związku to powodem może być wszystko. Wy wychodzicie z założenia, że
  • Odpowiedz