Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #polityka #wykop
Wchodzę sobie rano na główną coś ciekawego znalezc, a tam pisowskokonfederacyjne szambo wybiło. Ile tam bełkotu i bzdur rodem z pasków tvpis.To jest niepojęte, że białek pozwolił, żeby główną przejęło mu bezrefleksyjne i przygłupie stado hipokrytów robiąc z jego portalu internetową wersję tvrepubliki.
  • 29
  • Odpowiedz
@odislaw: @kierowcaautobusuofficial @Greg36 @markus666 @xqwzyts @AlaskanskieRodeo Tu już po prostu prawie nikogo nie ma i brak innej aktywności niż repostowanie dużych redakcji i polityczne trolliki.

Mam konto od 15 lat, @odislaw widze od 16 ponad. Od kiedy mnie w ostatnim półroczu po raz pierwszy banowano na 2x 14 dni a później 1 miesiąc na dobitkę to odpuściłem całkiem ten syf, oduczyli mnie. Mam ułamek aktywności a i tak wbiłem bordo i
  • Odpowiedz
@odislaw: pod kamieniem siedziałeś? tam taki syf jest od miesięcy. jak nie od lat. Ja już naprawdę rzadko wchodzę w znaleziska, bo tego się nie da czytać. To jest taka polska wersja 4chanowskiego /pol/
  • Odpowiedz
że tusk szturmuje granice i dał murzynowi nóz


@xqwzyts: a wiesz, co Donald Franciszek i jego przydupasy aka Joński, Szczerba et consortes odjaniepawlały jeszcze niedawno? Wiesz, jaka narracja kwitła? Jak PO-wscy prezydenci/burmistrzowie miast deklarowali, że wbrew polityce Polski będą przyjmować migrantów? Co to było, mądrość etapu?
  • Odpowiedz
@odislaw No i na chu ... się pchasz na główną, jak tu ci dobrze? Strzel sobie jeszcze mema , jak na głównej kuce szalejo, obnaż swoje zaimki.
  • Odpowiedz