Wpis z mikrobloga

ale ma ogromny wplyw na opinie publiczna, ktora buduje te procedury, czyz nie ;) ?


@YesImSzur: tak, dowódcy polskiego wojska śledzą twitterka i dostosowują procedury do opinii internautów. Gratuluję odklejki
  • Odpowiedz
  • 5
@ajuto00: lacz kropki, kto wybiera dowodcow polskiego wojska? A kto wybiera osobe ktora wybiera dowodcow itd itd :) to pierwsza klasa podstawowki, powinienes sobie poradzic.

Jesli holand jest wstanie kreowac opinie publiczna, a jest. To swym dzialaniem jest wstanie budowac slupki procentowe dla odpowiednich partii. Reszte podumaj sam :)
  • Odpowiedz
lacz kropki, kto wybiera dowodcow polskiego wojska? A kto wybiera osobe ktora wybiera dowodcow itd itd :) to pierwsza klasa podstawowki, powinienes sobie poradzic.


@YesImSzur: ja mam nikłe pojęcie o armii, ale ty masz zerowe, a nawet ujemne, bo sam sobie wymyślasz historie

wrzuć mnie na czarną, niech nie będę miał pokusy gadać z człowiekiem, co nawet kilku podstawowych artykułów w tym temacie nie przeczytał, a konfabuluje
  • Odpowiedz
@YesImSzur: znając życie obejrzałeś trailer i doszedłeś do wniosku „tak jakbym cały film widział” - ale spoko, sam wiesz czy prowadzisz krucjatę bo to szmira, czy po prostu lecisz ze sztandarem bo ci ktos powiedział co masz myśleć
  • Odpowiedz
  • 2
@Gluptaki: ogladalem ten gniot. Kolejna kwestia do szkalowania tego, ze powstal w trakcie wojny prowadzonwej przez putina. Jednym slowem holand nie tylko plula na polski mundur, ale grala pod Kreml. Uwazasz inaczej ;)?
  • Odpowiedz
@YesImSzur: czyją krew ona ma na rękach? Tego żołnierza? Tamten ciapak według mnie nie ma pojęcia nawet o jej istnienia. Proszę wyprowadź mnie z błędu, bo nie widzę związku.
  • Odpowiedz
Proszę wyprowadź mnie z błędu, bo nie widzę związku


@Tymajster: @Klimbert Co by nie mówić- przedstawiła wojsko i SG jako bandytów i troglodytów w filmie stylizowanym na dokument i pokazywanym w całej Europie, stawiając społeczeństwo przeciwko służbom na granicy- tego nie można zanegować. No i później się dziwić, że mają zarzuty za strzelanie w powietrze i boją się zrobić cokolwiek, bo ludzie na nich #!$%@?ą. Przypomnijcie sobie jakie wpisy były na
  • Odpowiedz