Wpis z mikrobloga

Ogarnia ktoś #minecraft ? Dziecko mnie męczy o dołączenie do serwerów.. Nic nie działa. Ma na PS5, tam servery realms działaja. Kupiłem wersję na windowsa w MS Store, Minecraft Java wersja 1.20.6 i próbuje łączyć się na jakikolwiek serwer przez dodanie adresu i nic nie działa, wszędzie inne błędy :P
Wrażliwy na blokowanie portów? Puścić mu coś na routerze czy o jaką cholerę chodzi. Podobno te serwery są kompatybilne do 1.20 włącznie. 1.20.6 za wysoka?

anarchia.gg
Twoja wersja gry jest niewspierana

axelcraft.pl
Disconnected

gc2.pl
Outdated server! I'm still on {0}

tinymc.pl
Failed to decode packet

itp
  • 4
  • Odpowiedz
@naxed w javie poprzez launcher możesz wybrać wersję gry, wybierz 1.20 i spróbuj. Oczywiście wersja Java może się łączyć z serwerami Java, a bedrock z serwerami bedrock (lub Java z odpowiednim modem do podłączenia bedrock).
  • Odpowiedz
@naxed nie zrozumieliśmy się chyba, to serwer musi mieć takiego moda, ja np tak mam bo córka gra na javie, a ja i syn na bedrocku.
Nie wiem teraz jak to zrobić ale córka tam ma więcej wersji. Gdzieś w launcherze musi być opcja instalacje i tam się daje nowa i wybierasz wersję i ona się instaluje i wtedy jest dostępna z tego menu to zrobiłeś screena.
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg: roger that!
znalazłem, wrzuciłem losowo 1.18.1 i niektóre banglają, niektóre proszą o inne. Dziękuję Ci bardzo, zbyt zaawansowanie używałem Googla a tu proste rozwiązanie :D
  • Odpowiedz