Wpis z mikrobloga

Wiele to mówi o tej grze [lub bardziej filmie]. Tylko 13% osób które zagrały w tą grę ją ukończyło, warto nadmienić, że ten tytuł jest tylko na 4 godziny. To jest też przykład jak ważny jest gameplay w grach. Na przykład gry Telltale Games doprowadziły to studio do upadku, te gry można było obejrzeć na YT i było wiadomo, że się nic nie traci i podobnie może być w tym przypadku
#gry #pcmasterrace #steam #xbox #hellblade #xboxseriesx
Hanlan - Wiele to mówi o tej grze [lub bardziej filmie]. Tylko 13% osób które zagrały...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-06 194451

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
gry Telltale Games można było obejrzeć na YT i było wiadomo, że się nic nie traci


@Hanlan : Nie zgodziłbym się, dla mnie ogranie gier Telltale na YT to byłaby spora strata zabawy i wczutki, każdemu polecałbym raczej żeby sam zagrał niż tylko obejrzał.

ten tytuł jest tylko na 4 godziny
  • Odpowiedz
@Hanlan jaki ty masz problem? przeciez to zajebisty indyk, 4h to duza zaleta. nie czaje przyjebywania sie do takich projektow gdzie tworcy zrobia cos innego niz szczelanka albo rpg. fajnie, ze obok fify i call of duty mozna sobie wlaczyc cos takiego.
  • Odpowiedz
Należę do tych 87%, ale z powodu, że to trzeba obejrzeć (na upartego ograć) w spokoju i głośno lub w słuchawkach, a mi ciągle ktoś biega po domu. I tak grę ogram, nie obrażam się na jej formę, pograłem chwilę i jestem zakochany.
  • Odpowiedz
@Hanlan: przecież gry wyróżnia gameplay od innych dziedzin kultury, że ludzie nadal tego nie rozumieją... @nobrain zajebisty indyczek bratku, 90% filmu, cztery godziny za 220 zł. Brak mi na was słów
  • Odpowiedz