Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ehhh ale by se chłop obejrzał wieczorem takiego lajta bożego, bez zapowiedzi, bez żadnych sradków czy olgierdów (nie wiem kto to). Bez jakichś mlecznych gówien i jełopów co przychodzą do konona tylko drzeć japę. Bez jakichś podrabiańców z kanapy. Ewentualnie jakieś pszne śniadanie, strusiowe złote myśli albo scenki cosplayowe żyjące swoim życiem. Tylko szkolna, internet i ewentualnie 1-2 gości trzecich jak Janeczek, Mexicano czy raz na pół roku Fiodor. Nie ma klimatu, odeszed klimat, jak to się mówi, zmienił miejsce zamieszkania.
Mam wrażenie jakby listy od Trelki przyszli co najdalej wczoraj
Schizotypoidal - #kononowicz 
Ehhh ale by se chłop obejrzał wieczorem takiego lajta b...

źródło: temp_file5378433088445159791

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Schizotypoidal: Gdyby Olgierd zatrzymał się na wyjaśnianiu Meksyka, gdyby nie miał takiej potrzeby atencji i traktowania konfliktu ze Stalkomirem jako jakiegoś historycznego wydarzenia, w które trzeba wciągać wszystkich i nikt nie może pozostać neutralnym obserwatorem, to:
- nie byłoby żadnego puczu na Szkolnej - to był niewypał, który trwał 8h, a po nim wydarzenia zaczęły iść w złym kierunku bardzo szybko. Stalkomir paranoiczne zwiększył inwigilację, aby to się nie powtórzyło. Co
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: Nie, masz braki z wiedzy o biologii na poziomie podstawówki. Paso%$ty nie zabijają swoich żywicieli, tak plus minus 90% gatunków pasoż&^% tego nie robi xD Nie aprobuję tego, co zrobił S.N, że zamienił domek drewniany w terrarium, ale "efekt motyla", o którym pisałem wcześniej, właśnie tak wyglądał. Piszesz też o śmierci prezydenta, a on przecież wciąż żyje (ledwie, ledwie, ale jednak;). Także nie masz racji podwójnie.
  • Odpowiedz