Wpis z mikrobloga

Przewinąłem sobie praktycznie całą Bitwę o Południe - czy tylko ja mam wrażenie, że ten freestyle ostatnio sprowadza się do powtarzania 'joł joł joł' i rzucania dwuwersówek, gdzie z reguły pierwszy wers jest jakis super generyczny, nie dotyczy tematu (w stylu 'popatrz jade tutaj na wolno' itd) i jest tam tylko po to, żeby zapchac dziure i w łatwy sposób coś zrymować ? Przecież takie pancze na dwa wersy to sie czasem na imprezach rzucało dla zabawy jak kogoś poniosło i nikt z nas freestyleowców nie robił xD

Jak sobie pusciłem nagrania ze starszych lat, to moze i czasem brzmiało to kulawo, jak nawet ten nieszczesny eldoka, ale przynajmniej starali się rapować a nie rzucać dwuwersówki przerywane przez powtarzanie 'joł' lub 'ej'
#freestyle
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tassie: Ogolnie freestyle to jest słaby, ale jesli komuś wychodzi dobrze to juz musi być na serio ktoś z dobrą głową( wysokim iq), trzeba miec mozg zeby tak z czapy składać sensowne wersy. Jesteś w stanie podesłac jakis link gdzie nie skręci mnie z zażenowania słuchając?
  • Odpowiedz