Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Martenzyt_waleczny: PiS to robił dobrze dla swojej propagandy, Tusk tak samo jak kiedyś tak i teraz śmieje się w warz obywatelom i mówi, że mamy was w dupie, ja nie widze różnicy...
Ludzie, którzy odpowiadało jak PiS rządził może i widzą, ale tak samo mogą powiedzieć np. ludzie od lgbt, że za Tuska lepiej się dzieje, tak jak katole mówili za pisu, bo to jedyna znacząca różnica.

Wiesz Tusk kłamie w
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: ale co robił dobrze? kłamał? jak tak to nie za bardzo, nitk poza wyznawcami PiS w to nie wierzył tak samo jak nikt poza wyznawcami PO nie wierzy Tuskowi... są tacy jak ja, co pamiętają poprzednie rządy obu partii i ludzie nie byli zadowoleni z żadnych.
Problemem wielu ludzi(tych, którzy nie są wyznawcami partii, bo tych nic nie przekona) są 2 rzeczy, pierwsza to kompletnie ślepe głosowanie, byle na największego
  • Odpowiedz
Problemem wielu ludzi(tych, którzy nie są wyznawcami partii, bo tych nic nie przekona) są 2 rzeczy, pierwsza to kompletnie ślepe głosowanie, byle na największego przeciwnika, często nawet nie wiedza co jest w programie wyborczym a druga jest taka, że tak naprawdę nie ma na kogo głosować, ja na wyborach miałem mega zagwozdkę o pstatecznie zagłosowałem nie na dobrą partię a na to co miałem nadzieję, najbardziej popsuje obu xd


@voldi: Pierwszy
  • Odpowiedz