Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Luckless: w sumie to się nie dziwie ze protestowali jak zabierała się za to ekipa kaczora bo patrząc jakie wały robią tutaj tez by mogło dojść do defraudacji sporej ilości pieniędzy dla swoich ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@haabero

@Luckless: w sumie to się nie dziwie ze protestowali jak zabierała się za to ekipa kaczora bo patrząc jakie wały robią tutaj tez by mogło dojść do defraudacji sporej ilości pieniędzy dla swoich ¯\(ツ)/¯


Ale #!$%@? fikoł xD niektórym to by Tusk kazał gowno żreć to by żarli ze smakiem. Jakoś nie słyszałem wypowiedzi w których ktoś mówił, że CPK jest potrzebne ale PiS przy tym nakradnie. Zawsze
  • Odpowiedz
@Luckless: ej, ale czy nie było tak, że po wyborach rozpoczęto audyty, kontynuowano obecne prace i wstrzymano nowe inwestycje do ukończenia audytów, a przy tym nie podjęto żadnej decyzji?
  • Odpowiedz
już chcą CPK?


@kawior2007: Teraz pisdziece będą przeciw, dlaczego? bo ryży Niemiec postawi CPK i kolej za 40-50mld a pisowcy by to samo postawili za 700-800mld. Jak tak można, potomkowie Lechitów i Husarzy nie będą oszczędzać, nie po to byli przy korycie żeby nie uszczknąć dla rodzin setek mld.
  • Odpowiedz
@ToJestBezSensu: o proszę bardzo, PiS to wymyśliło, od początku byłem przeciwny, bo nie jest jestem PiSowcem, a teraz jestem PiSowcem, bo jestem przeciwny. Dzięki, aż mi się zakręciło w głowie od tych fikołów
  • Odpowiedz