Wpis z mikrobloga

Kochani,
naprawdę zaskakuje mnie wasza zmiana postrzegania tej sytuacji. Przecież już od samego początku świetnie rozczytaliście, o co w tym wszystkim chodziło. Nikt się nikogo nie „obsrał", bo nie było czego. A aktualne wydarzenia to zwyczajna gra medialna. Wszystkie ze stron świadomie biorą w tym udział. Będziecie zaskoczeni in plus.

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Potifara: Będziemy rozczarowani jak twoimi ostatnimi zapowiedziami. Weźcie się w garść bo jak na razie tylko Natan coś dowozi z waszego cygańskiego taboru a reszta słabiutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mefiu007: Jak dostanie kase za programy to bedzie in plus. Moze tez mu jakies foloły doszły. Łatki obsrnca są na 2 miesiace, a potem o wszysktim zapominacie
  • Odpowiedz
  • 0
@PZt37: Rozumiem zawód, bo ja również osobiście uważam, że można było to zdecydowanie lepiej rozegrać. Co prawda ja w tamtym wpisie jak dobrze pamiętam wspominałem o Natanie Marconiu. A on ponownie zrobił swoje.
  • Odpowiedz
@Potifara: Scenariusz na aferę eskortową mógł być lepszy ale to Ferrari zepsuł flow uczestników zanim Natan zdążył odpalić ten protokół.
  • Odpowiedz
A aktualne wydarzenia to zwyczajna gra medialna.


@Potifara: jeżeli storka Ferrariego też jest tylko "grą medialną" to niżej już upaść się nie da. Zarówno on jak i organizacja
  • Odpowiedz