Wpis z mikrobloga

Siema, mam takie pytanie.
Znalazłem nową pracę #programowanie projekt jest duży w stosunku do tego, z czym wcześniej pracowałem. Jest też certyfikowany itd, więc sporo papierologii, dokumentacji istnieje.

Chciałem poprosić o rady jak najszybciej się wdrożyć.

Jest sporo narzędzi, z których nie korzystałem jak np. azure. To moja druga praca, więc właściwie pierwsze tego typu wdrożenie. Łapię się na tym, że zaczynam czytać kod w repo, zaraz przeskakuję do innego kodu, żeby przeczytać jak działa inna rzecz i tak skaczę i mam wrażenie, że błądzę w kółko.
Dostąłem od seniora oczywiście kilka repo, z którymi powieniem się zapoznać na początku, ale i tak czuję, jakbym lekko błądził. Oczywiście nikt mnie nie pospiesza i każdy jest mega miły i pomocny, ale i tak mam wrażenie, że robię to wszystko za wolno. Ile mniej więcej powinno trwać zanim zacznę rzeczywiście poprawiać kod/przygotowywać eksperymenty? Projekt dotyczy Machine Learningu, Computer Vision.

Wiem, że nie ma magicznego spsoobu, ale może ktoś z większym doświadczeniem będzie w stanie coś poradzić? Chodzi mi o to jak się odnaleźć w implementacjach w większym środowisku.

Z góry dzięki za rady ʕʔ

#programowanie #machinelearning #azure
  • 2
  • Odpowiedz