Wpis z mikrobloga

@Koziom: Przecież Wyborcza to jest syf i propaganda xD nie wiem jak w ogóle można im ufać. Mam nadzieję, że Obajtek zostanie rozliczony ze swoich win, ale proszę was, każda rewelacja , którą podaje wyborcza, powinna z automatu lecieć do kosza.

Jeśli jakieś info podaje dużą telewizja (Nie wiem - TVN, Polsat) w sprawie poważnej afery, to są ku temu przesłanki, a oni sami nie zarzucą fejka wyssanego z palca,
  • Odpowiedz
  • 238
@Kopyto96: a może tak zamiast szczekać narracja pisokremlakow, napisz konkretnie co się nie zgadza w artykule wyborczej?

No chyba, że twój komentarz to bezmyślny wysryw, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością
  • Odpowiedz
@wortor: Po prostu nie ufam wyborczej

@OCIEBATON Ostatnio było śledztwo wyborczej. Może jestem nie na czasie z tymi aferami, tyle ich kurła jest xD. Ok, w takim razie cofam co napisałem i oby dobrali mu się do dupska :)
  • Odpowiedz
@Koziom: Zwróćcie uwagę na dobór słów, "opublikowany wczoraj wywiad". Opublikowany, nie nagrany albo przeprowadzony. Nagrany mógł zostać dużo wcześniej, ale dopiero wczoraj go wrzucili, że niby Obajtek regularnie jest w Polsce.
Tymczasem może siedzi na Węgrzech już od miesiąca.
  • Odpowiedz